- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:50 Древно инженерство
- 02:50 Богатствата на България
- 03:20 120 минути
- 05:20 Лице в лице
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 – bTV Новините – обедна емисия
- 12:30 Комиците и приятели
- 13:30 Златно момче
- 15:00 Бараж
- 16:00 Скъпа мамо
- 17:00 – bTV Новините
- 17:20 Лице в лице
- 18:00 Стани богат
- 19:00 – bTV Новините – централна емисия
- 20:00 Бързи и яростни 8
- 23:00 – bTV Новините – късна емисия
- 23:30 Разобличаване
- 01:00 По средата
- 02:00 Безкрайна фиеста
- 03:30 Паранормални случаи в Уелингтън
- 04:30 Комиците и приятели
- 05:00 Безкрайна фиеста
- 06:00 Безкрайна фиеста
- 07:30 Тролчета: Купонът продължава
- 08:30 Съседката Милева
- 09:30 Комиците и приятели
- 10:00 Често задавани въпроси за пътуването във времето
- 12:00 Двама мъже и половина
- 13:00 Приятели
- 14:00 Ало, ало
- 15:00 Алф
- 16:00 По средата
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Комиците и приятели
- 18:00 Съседката Милева
- 20:00 Алф
- 21:00 По средата
- 22:00 Двама мъже и половина
- 23:00 Ало, ало
- 00:00 Добро момче
- 01:45 Черен в клана
- 04:00 В дивата пустош с Беър Грилс
- 04:45 Невероятният Космос
- 05:15 Разобличаване
- 06:00 Кунг-Фу Панда: Лапите на съдбата
- 07:00 Кунг-Фу Панда: Лапите на съдбата
- 08:00 Пениуърт
- 09:00 Пътят на парите
- 10:00 Блудният син
- 11:00 Монк
- 12:00 Опасни улици
- 13:00 Над закона
- 15:00 Пениуърт
- 16:00 Пътят на парите
- 17:00 Опасни улици
- 18:00 Монк
- 19:00 Блудният син
- 20:00 Свръхестествени имоти
- 21:00 Последното кралство
- 22:00 Червената планета
- 00:30 Пролет: Ангел или дявол?
- 02:30 Криминалните случаи на Мис Марпъл
- 04:00 Без багаж
- 04:20 Съдбата на Лоли
- 06:00 Опасно изкушение
- 08:00 Обещание
- 09:00 Златно момче
- 10:30 Опасни улици
- 11:30 Господин Кралица
- 13:00 Доброта
- 14:00 Пантанал
- 15:00 Възхитителни градини
- 16:00 Сестра Бети
- 17:00 Майчина любов
- 18:00 Пантанал
- 19:00 Опасни улици
- 20:00 Златно момче
- 21:30 Доброта
- 22:30 Господин Кралица
- 00:30 – Бойни вечери
- 03:00 – УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Великите спортни постижения през последния век
- 08:00 – Италия, Серия А: Лацио – Верона, 34.кр
- 10:00 – Италия, Серия А: Наполи – Рома, 34.кр
- 12:00 – Шотландия, Висша лига: Сейнт Мирън – Рейнджърс, 34.кр
- 14:00 – Шотландия, Висша лига: Дънди – Селтик, 34.кр
- 16:00 – Португалска лига: Бенфика – Брага, 31.кр
- 18:00 – Португалска лига: Порто – Спортинг Лисабон, 31.кр
- 19:00 – УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
- 20:30 – Шотландия, Висша лига – обзор 34.кр
- 21:00 – Португалска лига – обзор 31.кр
- 22:00 – Бойни вечери