ЦСКА се наложи над класен украински отбор в контрола (ВИДЕО)

Гол на Жоаким носи победата срещу Металист

БГНЕС

ЦСКА записа втора победа за два дни по време на подготвителния си лагер в Турция. Днес "червените" спечелиха с 2:1 приятелския мач срещу Металист Харков.

В 38-ата минута Жуан Фелипе откри резултата след асистенция на Амансио Фортес. В края на първото полувреме украинците изравниха с гол на Кобин от дузпа, отсъдена за нарушение на Фортес.

В началото на второто полувреме вратарят на ЦСКА Ел Харуби повали извън наказателното поле откъснал се сам срещу него футболист на Металист и получи червен картон. Вратарят на "червените" обаче продължи да пази заради приятелското естество на мача.

Резервата Орелиен Жоаким донесе успеха на "армейците" в 85-ата минута, когато засече центриране на Венцислав Василев.