ЦСКА - ЛУДОГОРЕЦ 1:1

Два гола и два червени картона в мача

БГНЕС

ЦСКА и Лудогорец завършиха наравно 1:1 в ключов мач от битката за титлата в нашия шампионат.

Гостите останаха с човек по- малко на терена още в 15 – тата минута, когато Мисиджан получи директен червен картон за груба игра. С човек повече червените поведоха в резултата след гол на Тунчев в 25- тата минута.Въпреки това дванайсетина минути след попадението, гостите изравниха чрез Ешпиньо. Малко след това от трибуните бе хърлен камък, който за щастие не удари никой.

Червен картон обаче, получи и Маркиньош около 5 минути преди почивката и така освен равенството в резултата, отборите отново бяха с равен брой играчи на терена.

След почивката играта остана оспорвана и динамична. Соарес се опита да симулира за дузпа, но съдията му показа жълт картон.

Като цяло изтегленият след жребий главен арбитър на мача Таско Тасков се справи с този ожесточен мач, но и двата тима имаха претенции към арбитъра в тази среща,  която в крайна сметка завърши без да бъде излъчен победител.