на живо

ЦСКА продължава да потъва в А група

"Армейците" отново без гол в Ловеч

Подкрепян от близо 2000 свои фенове ЦСКА не успя да вкара гол в осми пореден мач. Това стана факт след загубата на червените с 0:2 при гостуването на Литекс в среща от петия плейофен кръг на "А" група, а порежението смъкна тима на Галин Иванов на четвърта позиция във временното класиране с 46 точки.

В герой за оранжевите се превърна Данило Асприля, който наниза и двете попадения за своя отбор още преди почивката, но съвсем спокойно можеше да реализира поне още толкова. Със сериозни пропуски се отличиха и неговите съотборници Пауло Регула и Милчо Ангелов.

За продължаващата голова суша на армейците сериозна вина носи и страничният рефер в днешния мач Георги Дойнов, който отмени гол на Николич при 1:0 в полза на Литекс с несъществуваща засада.