Левски и ЦСКА направиха 1:1 в дербито при дублиращите отбори

"Сините" се спасиха в края на двубоя от нова загуба срещу вечния съперник

БГНЕС

Левски този път не загуби от ЦСКА само че в дербито от дублираща група.На стадион „Георги Аспарухов” в столицата младите надежди на двата гранда направиха по-интересен и качествен мач от този изигран от батковците преди ден. „Сините” доминираха през първото полувреме,но след няколко пропуска,както често се случва във футбола получиха гол.Точен за ЦСКА в 20-ата минута бе Петър Витанов. До края на първото полувреме вратарят на „червените” Анатоли Господинов на няколко пъти предотврати изравнителен гол. След почивката играта беше равностойна,но този път „сините” имаха късмета да отбележат.Резервата Никола Георгиев вкара за Левски и оформи крайното 1:1.

Левски - ЦСКА 1:1

0:1 Петър Витанов 20'

1:1 Никола Георгиев 84'

Левски: 24. Александър Любенов, 19. Радослав Димитров, 17. Деян Иванов, 3. Любомир Илиев, 16. Галин Ташев, 15. Лъчезар Балтанов, 10. Радослав Цонев /к/, 7. Владислав Мисяк (52' Мартин Сандов), 4. Мики Орачев (77' 6. Никола Георгиев), 11. Божидар Краев, 9. Илия Димитров.

Резерви: 12. Николай Кръстев, 14. Пламен Димов, 5. Антонио Илиев, 20. Стефан Аличков, 18. Валентин Добревски

Старши треньор: Георги Тодоров

ЦСКА: 1. Анатоли Господинов, 24. Васил Попов, 14. Тони Стоичков, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Сендриньо Мисиджан, 17. Марин Оршулич, 16. Петър Витанов, 8. Пол Александров, 9. Александър Аспарухов, 10. Радой Божилов (87' 6. Иво Исаев), 11. Димитър Маймунков (65' 23. Красимир Здравков)

Резерви: 12. Злати Златев, 13. Сава Савов, 3. Юлиан Чапаев, 22. Никола Тодоров,, 7. Иван Ангушев