Монако и Бербатов с нова загуба във Франция (ВИДЕО)

Димитър Бербатов игра цял мач при поражението на Монако от Лион с 1:2

EPA

Отборът на Монако загуби гостуването си на Лион с 1:2 в първи двубой от 5-ия кръг на Лига 1. Димитър Бербатов изигра цял мач за „Монегаските”.

Набил Фекир откри резултата в мача за домакините в 30-ата минута, но Лукас Окампос изравни в 39-ата. Победният гол за "хлапетата" пък бе дело на Корентен Толисо в 73-ата минута. По този начин Лион спря неприятната си серия от три поредни загуби.

В началото на мача Монако бе отборът, който стоеше доста по-добре на терена, но така и не успя да реализира попадения. Димитър Бербатов пък бе в основата на почти всичко по-интересно сътворено от гостите.

Лион удържа крехката си преднина и записа втората си победа за сезона, като вече има актив от 6 точки и се намира на 12-ото място във временното класиране. Монако пък продължава да буксува и заема 16-ата позиция с едва 4 точки в актива си.