Палермо падна от Верона

Чочев пак не игра за Палермо

БГНЕС

Верона победи с 2:1 отбора на Палермо в последен мач от втория шампионатен кръг на Серия А. Двубоят бе показан пряко по bTV Action.

В редиците на гостите и в този мач, в игра не се появи нашия футболист Чочев.

Срещата започна добре за гостуващия тим, който поведе в резултата чрез Васкес в 18-тата минута.

Домакините обаче започнаха да атакуват настойчиво и изравниха след дузпа, отсъдена за задържане на Лука Тони. Самият той реализира изравнителния гол в 41 – та минута на мача.

И през второто полувреме футболистите на Верона действаха по - агресивно в атака и след една от поредните си акции те стигнаха до второ попадение. За топката в тази ситуация посегнаха нападателят Хуанито Гомес и защитника Писано, който си отбеляза автогол.

Хаотичният натиск на Палермо в последните десет минути на срещата не даде резултат и така гостуващия състав загуби срещата.