- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Стрелата
- 00:50 Север Юг
- 01:40 bTV Новините
- 02:10 Преди обед
- 04:00 Опасни улици
- 04:50 Лекар в планината
- 05:30 Смърфовете
- 06:00 Кунг-фу панда – легенди за страхотния боец
- 07:00 Стъпка по стъпка
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 13:00 Рамона и Бийзъс
- 15:00 Връзки
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Нощ в музея: Тайната на гробницата
- 22:00 Прецаканите
- 00:01 И така нататък
- 02:00 Стажанти
- 03:00 Клуб Веселие
- 04:00 Стажанти
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Стажанти
- 07:00 Слънчева Филаделфия
- 08:00 Клуб Веселие
- 09:00 Майк и Моли
- 10:00 Мис Таен Агент: Въоръжена и прекрасна
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Стъпка по стъпка
- 17:30 Столичани в повече
- 19:30 Майк и Моли
- 20:30 Снежната кралица
- 22:30 Закотвени
- 00:30 Стоте
- 01:30 Лонгмайър
- 02:30 Кости
- 03:30 Ренегат
- 04:10 Стрелата
- 05:00 Дяволският остров: Пътешествие в джунглата Алкатраз
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 07:30 Менталист: Крадецът на мисли
- 10:30 Езерото на акулите
- 12:30 Щатски шерифи
- 15:00 Стоте
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Супер коли
- 18:45 Аз, роботът
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Разрушителят
- 00:30 Малки сладки лъжкини
- 02:20 Тайните на времето
- 03:30 Изборът на Лара
- 05:00 Къде е Маги?
- 06:00 Къде е Маги?
- 07:00 Цветовете на любовта
- 07:30 Светлината на моя живот
- 10:00 Тайните на времето
- 13:00 Не ме оставяй
- 15:00 ТВ Пазар
- 16:00 България търси талант
- 18:30 Бог да ни е на помощ
- 20:00 Папараци
- 21:00 Тайните на времето
- 22:00 Една любовна история
- 23:30 Папараци
- 00:01 Италия, Серия А: Милан - Наполи
- 02:00 Италия, Серия А: Ювентус - Лацио
- 04:00 Италия, Серия А: Рома - Каляри
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:20 Италия, Серия А: Палермо - Интер
- 12:30 Италия, Серия А: Рома - Каляри
- 14:30 Италия, Серия А: Ювентус - Лацио
- 16:30 Италия, Серия А: Милан - Наполи
- 18:30 Италия, Серия А - преди кръга
- 19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Лацио - Киево
- 21:00 Спортът от първо лице
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Пескара
- 23:40 Бойни вечери: Bellator
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Стъклен дом
- 14:20 Фамилията
- 15:10 Ловци на храна
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Стъклен дом
- 22:30 Като на кино
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите