- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Извън играта
- 00:50 Север Юг
- 01:40 bTV Новините
- 02:10 Преди обед
- 04:00 Опасни улици
- 04:50 Лекар в планината
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Смърфовете
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Незабравима
- 14:30 Лекар в планината
- 15:30 Сияйна луна
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Твоят мой живот
- 21:30 Дамата с воала
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Мадеа и програмата за защита на свидетели
- 02:00 Пенсионер на 35
- 03:00 Кое е това момиче
- 04:00 Мутра по заместване
- 05:00 Да отгледаш Хоуп
- 06:00 Пенсионер на 35
- 07:00 Да отгледаш Хоуп
- 08:00 Кое е това момиче
- 09:00 Шоуто на Слави
- 10:00 Денят на благодарността
- 12:00 Приятели
- 13:30 Мутра по заместване
- 14:30 Домашен арест
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Комиците
- 18:00 Мутра по заместване
- 19:00 Да отгледаш Хоуп
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 Домашен арест
- 22:30 Приятели
- 00:15 Футбол от УЕФА Шампионска лига: Севиля – Лестър
- 02:00 Корабокрушения в Червено море
- 03:00 Ренегат
- 04:00 Стрелата
- 05:00 Синовете на Анархията
- 06:00 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
- 08:00 Нинджа 2: Пътят на отмъщението
- 10:00 Ренегат
- 11:00 Стрелата
- 12:00 Тежки престъпления
- 13:00 Наемникът
- 15:00 Революция
- 16:00 Ренегат
- 17:00 Тежки престъпления
- 18:00 Стрелата
- 19:00 Кости
- 19:45 Студио „Лига Европа”
- 20:00 Футбол от Лига Европа: Зенит - Андерлехт
- 22:05 Футбол от Лига Европа: Тотнъм - Гент
- 00:30 Парк авеню 666
- 02:10 Малки сладки лъжкини
- 03:00 Тайните на времето
- 03:40 Изборът на Лара
- 05:00 MasterChef
- 06:00 Цветовете на любовта
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 Черни планини
- 09:00 Земя на честта
- 10:00 Кварталът на богатите
- 11:30 Не ме оставяй
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Изборът на Лара
- 15:00 ТВ Пазар
- 16:00 MasterChef
- 17:00 Премиера: „На среща с непознат: Австралия”
- 18:00 Черни планини
- 19:00 Земя на честта
- 20:00 Не ме оставяй
- 21:00 Кварталът на богатите
- 22:30 Светлината на моя живот
- 23:30 Тайните на времето
- 01:30 УЕФА Шампионска Лига: Севиля - Лестър
- 03:20 УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ювентус
- 05:10 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 07:00 УЕФА Шампионска Лига: Севиля - Лестър
- 09:00 УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ювентус
- 11:00 УЕФА Шампионска Лига: Байер Л - Атлетико М
- 13:00 УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Сити - Монако
- 15:00 УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ювентус
- 17:00 УЕФА Лига Европа: Сент Етиен - Манчестър Юн
- 18:50 Италия, Серия А - обзор
- 19:15 Спортът от първо лице
- 19:45 УЕФА Лига Европа
- 20:00 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Апоел Никозия - Атлетик Билбао
- 22:00 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Фиорентина - Борусия М
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Дом и градина
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Столичани в повече
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Домашен арест
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Столичани в повече
- 20:50 Домашен арест
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините