- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:20 Като на кино
- 02:10 Докосване
- 03:00 120 минути
- 04:40 Търси се...
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Смърфовете
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Незабравима
- 14:30 Лекар в планината
- 15:30 Сияйна луна
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:55 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Твоят мой живот
- 21:00 MasterChef
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Стъпка по стъпка
- 02:00 Добре дошли в Швеция
- 03:00 Без пукната пара
- 04:00 Майк и Моли
- 05:00 Онези от партера
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 Да отгледаш Хоуп
- 08:00 Без пукната пара
- 09:00 Бездомното шоу на Башар
- 10:00 Просто Лесли Райт
- 12:00 Приятели
- 13:30 Мутра по заместване
- 14:30 Домашен арест
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Комиците
- 18:00 Мутра по заместване
- 19:00 Да отгледаш Хоуп
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 Домашен арест
- 22:30 Приятели
- 00:01 Опасна мишена
- 01:45 Менталист: Крадецът на мисли
- 03:45 Супер коли
- 04:15 Кошмари на Елм Стрийт
- 06:00 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
- 08:00 Мъртва точка
- 09:00 Кости
- 10:00 Ренегат
- 11:00 Стрелата
- 12:00 Тежки престъпления
- 13:00 Ларго Уинч 2: Конспирация Бирма
- 15:00 Революция
- 16:00 Ренегат
- 17:00 Тежки престъпления
- 18:00 Стрелата
- 19:00 Кости
- 20:00 Мъртва точка
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Кошмари на Елм Стрийт
- 01:50 Тайните на времето
- 03:40 Бог да ни е на помощ
- 05:00 MasterChef
- 06:00 Светлината на моя живот
- 06:30 Цветовете на любовта
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 Черни планини
- 09:00 Земя на честта
- 10:00 Кварталът на богатите
- 11:30 Не ме оставяй
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Изборът на Лара
- 15:00 ТВ Пазар
- 16:00 MasterChef
- 17:00 Папараци
- 18:00 Черни планини
- 19:00 Земя на честта
- 20:00 Не ме оставяй
- 21:00 Кварталът на богатите
- 22:30 Светлината на моя живот
- 23:30 Тайните на времето
- 01:10 Италия, Серия А: Сасуоло - Милан
- 03:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Наполи - Аталанта
- 12:00 Италия, Серия А: Ювентус - Емполи
- 14:00 Италия, Серия А: Сасуоло - Милан
- 16:00 Италия, Серия А: Интер - Рома
- 18:00 Екстремни спортове
- 20:30 Спортът от първо лице
- 21:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Фиорентина - Торино
- 23:40 Бойна вечер: Glory
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Папараци
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 16:10 Столичани в повече
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Домашен арест
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Столичани в повече
- 20:50 Домашен арест
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините