- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Лудо сърце
- 01:50 Докосване
- 02:50 Мармалад
- 05:10 COOL...T
- 06:00 Костенурките нинджа
- 07:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 13:00 Майчинство
- 14:00 bTV Новините
- 14:10 Майчинство
- 15:00 bTV Новините
- 15:10 Седем часа разлика
- 16:00 bTV Новините
- 16:10 Космос
- 17:00 Парламент 44
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 Парламент 44
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 Парламент 44
- 02:00 Пенсионер на 35
- 04:00 Майк и Моли
- 05:00 Онези от партера
- 06:00 Онези от партера
- 07:00 Пенсионер на 35
- 08:00 Загадките на Лора
- 09:00 Майк и Моли
- 10:00 Случай с теб
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Моето семейство
- 17:30 Домашен арест
- 18:30 Столичани в повече
- 19:30 Майк и Моли
- 20:30 Хаос вкъщи
- 22:30 Онези от партера
- 23:30 Моето семейство
- 00:01 Господари на нощта
- 02:15 Менталист: Крадецът на мисли
- 04:40 Погрешен завой 3
- 06:00 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
- 08:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 11:00 Възходът на планетата на маймуните
- 13:15 Смотаняци 2
- 15:00 Готъм
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 18:45 Планетата на маймуните
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Зората на планетата на маймуните
- 00:30 Цветовете на любовта
- 02:00 Тайните на времето
- 05:00 Тайните на времето
- 06:00 Бог да ни е на помощ
- 07:30 Светлината на моя живот
- 10:00 Тайните на времето
- 12:00 Не ме оставяй
- 15:00 ТВ Пазар
- 16:00 MasterChef
- 17:30 Бригада нов дом
- 18:30 Бог да ни е на помощ
- 20:00 COOL...T
- 21:00 Тайни
- 22:00 Една любовна история
- 23:30 Цветовете на любовта
- 00:01 Бойни вечери
- 02:00 Бойни вечери
- 04:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Канадска борба, Държавно първенство
- 11:00 Спортът от първо лице
- 11:30 Жилет световен спорт
- 12:00 Мобил 1
- 12:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 13:00 УЕФА Шампионска лига: Лестър - Севиля
- 15:00 УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Порто
- 17:00 УЕФА Шампионска лига: Монако - Манчестър Сити
- 19:00 УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Байер Л
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:30 Мобил 1
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Папараци
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Стъклен дом
- 14:20 Столичани в повече
- 15:10 Комиците и приятели
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Предсрочни парламентарни избори 2017