- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Кости
- 01:00 Черни платна
- 02:00 Преди обед
- 03:50 Аламинут
- 04:40 Опасни улици
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Незабравима
- 15:00 Италианската булка
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Твоят мой живот
- 21:00 MasterChef
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Деца на килограм
- 02:00 Клуб Веселие
- 03:00 Не вярвай на кучката от апартамент 23
- 04:00 Стажанти
- 05:00 Модерно семейство
- 06:00 Клуб Веселие
- 07:00 Модерно семейство
- 08:00 Не вярвай на кучката от апартамент 23
- 09:00 Комиците и приятели
- 10:00 Деца на килограм 2
- 12:00 Двама мъже и половина
- 13:30 Стажанти
- 14:30 Кухня
- 15:30 Щурите съседи
- 17:00 Аламинут
- 18:00 Стажанти
- 19:00 Модерно семейство
- 20:00 Щурите съседи
- 21:30 Кухня
- 22:30 Двама мъже и половина
- 01:00 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 03:00 Вътрешна сигурност
- 06:00 Убийството
- 07:00 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 09:15 Приятели с деца
- 11:45 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 13:45 Вътрешна сигурност
- 14:45 Шоуто започва
- 16:45 Транс
- 19:00 Ерагон
- 21:00 Тайният живот на Уолтър Мити
- 23:30 Почти герои
- 01:30 ИРИС 2: Ново поколение
- 03:00 Синовете на Анархията
- 04:00 Стрелата
- 05:00 Опасни улици
- 06:00 Легендата за Кора
- 08:00 ИРИС 2: Ново поколение
- 09:30 4x4
- 10:00 Бахамските острови: Тайнствени пещери и дълбини
- 11:00 Стрелата
- 12:00 Ренегат
- 13:00 Наемникът
- 15:00 Под наблюдение
- 16:00 Праведен
- 17:00 Ренегат
- 18:00 Стрелата
- 19:00 Кости
- 20:00 Супергърл
- 21:00 Студио „Шампионска лига”
- 21:45 Реал Мадрид – Атлетико Мадрид (футбол от Шампионска лига)
- 23:45 Студио „Шампионска лига”
- 00:30 Д-р Зоуи Харт
- 01:30 Парк Авеню 666
- 02:10 Изборът на Лара
- 03:15 Тайните на времето
- 04:00 Сияйна луна
- 05:00 Шоуто на доктор Оз
- 06:00 Мама готви по-добре
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 Черни планини
- 09:00 Земя на честта
- 10:00 Кварталът на богатите
- 11:30 Не ме оставяй
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Сияйна луна
- 14:30 ТВ Пазар
- 16:00 Шоуто на доктор Оз
- 17:00 Търси се...
- 18:00 Черни планини
- 19:00 Земя на честта
- 20:00 Не ме оставяй
- 21:00 Кварталът на богатите
- 22:30 Светлината на моя живот
- 23:30 Тайните на времето
- 01:30 Италия, Серия А: Интер - Наполи
- 03:20 Италия, Серия А: Аталанта - Ювентус
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 09:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 10:00 УЕФА Шампионска Лига: Монако - Борусия Д
- 12:00 УЕФА Шампионска Лига: Барселона - Ювентус
- 14:00 УЕФА Шампионска Лига: Лестър - Атлетико М
- 16:00 УЕФА Шампионска Лига: Реал М - Байерн М
- 18:00 Италия, Серия А: Рома - Лацио
- 20:00 Италия, Серия А - обзор
- 20:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 21:30 Спортът от първо лице
- 22:00 Бойни вечери
- 23:40 УЕФА Шампионска Лига: Реал М - Атлетико М
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Дивата муха
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 COOL...T
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Папараци
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Столичани в повече
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Фамилията
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Столичани в повече
- 20:50 Фамилията
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините