- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:00 Флика 3: Най-добри приятели
- 03:00 120 минути
- 05:00 Търси се...
- 06:00 Аватар: Легендата за Анк
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Градско момиче
- 15:00 Италианската булка
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:55 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Великолепният век: Кьосем
- 21:30 Веществени доказателства
- 22:30 Кухня
- 23:30 bTV Новините
- 02:00 Майк и Моли
- 03:00 Теория за големия взрив
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Да отгледаш Хоуп
- 06:00 Майк и Моли
- 07:00 По средата
- 08:00 Теория за големия взрив
- 09:00 Играчи
- 10:00 Джуно
- 12:00 Стъпка по стъпка
- 13:30 Загадките на Лора
- 14:30 Без пукната пара
- 15:30 Щурите съседи
- 17:00 Комиците и приятели
- 18:00 Загадките на Лор
- 19:00 По средата
- 20:00 Щурите съседи
- 21:30 Без пукната пара
- 22:30 Стъпка по стъппка
- 01:45 Чийч и Чонг
- 03:30 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 06:00 Вътрешна сигурност
- 07:15 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 08:30 Щатски шерифи
- 11:15 Вътрешна сигурност
- 13:15 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 14:15 Фред Клаус
- 16:30 Кенгуруто Джак
- 18:30 Реликвите на смъртните: Град от кости
- 21:00 Обетована земя
- 23:15 Телекинеза
- 01:00 Черният рицар: Възраждане
- 04:15 Стилето
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 08:00 Стрелата
- 09:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 10:00 Легендите на утрешния ден
- 11:00 Готъм
- 12:00 Човек от стомана
- 15:00 Кости
- 16:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 17:00 Тежки престъпления
- 18:00 Готъм
- 19:00 Легендите на утрешния ден
- 20:00 Стрелата
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Ледено бедствие
- 23:45 Стрелата
- 02:20 Тайните на времето
- 03:45 Друговремец
- 04:30 Бел
- 06:00 Мама готви по-добре
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 От обич
- 09:00 Земя на честта
- 10:00 Кварталът на богатите
- 11:30 Земя на бунтовници
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Сияйна луна
- 14:30 ТВ Пазар
- 16:00 Шоуто на доктор Оз
- 17:00 Папараци
- 18:00 От обич
- 19:00 Земя на честта
- 20:00 Земя на бунтовници
- 21:00 Кварталът на богатите
- 22:30 Светлината на моя живот
- 23:30 Тайните на времето
- 01:30 УЕФА Лига Европа: Фейенорд - Фенербахче
- 03:20 УЕФА Лига Европа: Саутхемптън - Апоел Беер Шева
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Италия, Серия А - обзор на сезона
- 09:00 International Champions Cup: Ювентус - Барселона
- 11:00 International Champions Cup: ПСЖ - Тотнъм
- 13:00 International Champions Cup: Реал М - Манчестър Юн
- 15:00 ПРЯКО: International Champions Cup: Интер - Олимпик Лион
- 17:00 УЕФА Шампионска Лига: ПСЖ - Барселона
- 19:00 Екстремни спортове
- 19:30 Жилет световен спорт
- 20:00 Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
- 22:00 Бойни вечери
- 23:40 Бойни вечери
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Папараци
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 16:10 Столичани в повече
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Революция Z
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Столичани в повече
- 20:50 Революция Z
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините