- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:00 Кукумявки
- 03:00 120 минути
- 05:00 Търси се...
- 05:30 Домашен арест
- 06:00 Аватар: Легендата за Анк
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Градско момиче
- 15:00 Италианската булка
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Опасни улици
- 17:55 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Великолепният век: Кьосем
- 21:30 Кралица на красотата
- 22:30 Кухня
- 23:30 bTV Новините
- 02:00 Майк и Моли
- 03:00 Барът
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Да отгледаш Хоуп
- 06:00 Без пукната пара
- 07:00 По средата
- 08:00 Барът
- 09:00 Българи на три морета
- 10:00 Ритъмът на греха
- 12:00 Стъпка по стъпка
- 13:30 Загадките на Лора
- 14:30 Без пукната пара
- 15:30 Щурите съседи
- 17:00 Комиците и приятели
- 18:00 Загадките на Лор
- 19:00 По средата
- 20:00 Щурите съседи
- 21:30 Без пукната пара
- 22:30 Стъпка по стъппка
- 01:00 По-сърдити старчета
- 03:00 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 06:00 Вътрешна сигурност
- 08:00 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 09:15 Купон: Незабравима нощ
- 11:30 Вътрешна сигурност
- 13:30 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 14:30 Пътят към Сантяго
- 17:00 Мъже за пример
- 19:15 Избрана жертва
- 21:00 Терминатор: Генесис
- 23:30 Следите на войната
- 00:30 Лошият лейтенант: Пристанище на служба – Ню Орлиънс
- 04:00 Живи машини
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 08:00 Стрелата
- 09:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 10:00 Легендите на утрешния ден
- 11:00 Готъм
- 12:00 Човек от стомана
- 15:00 Кости
- 16:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 17:00 Тежки престъпления
- 18:00 Готъм
- 19:00 Легендите на утрешния ден
- 20:00 Стрелата
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Ледено бедствие
- 23:45 Стрелата
- 02:20 Тайните на времето
- 03:45 Друговремец
- 04:30 Младата Виктория
- 06:00 Мама готви по-добре
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 От обич
- 09:00 Земя на честта
- 10:00 Кварталът на богатите
- 11:30 Бог да ни е на помощ
- 13:00 Светлината на моя живот
- 14:00 Сияйна луна
- 14:30 ТВ Пазар
- 16:00 Шоуто на доктор Оз
- 17:00 Истински истории
- 18:00 От обич
- 19:00 Земя на честта
- 19:50 Бог да ни е на помощ
- 21:00 Кварталът на богатите
- 22:30 Светлината на моя живот
- 23:30 Тайните на времето
- 01:30 УЕФА Лига Европа: Олимпиакос - Бешикташ
- 03:20 УЕФА Лига Европа: Копенхаген - Аякс
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 International Champions Cup: ЛА Галакси - Манчестър Юн
- 10:00 International Champions Cup: Реал Солт Лейк - Манчестър Юн
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Севиля - Лестър
- 14:00 УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Бенфика
- 16:00 УЕФА Шампионска лига: Арсенал - Байерн М
- 18:00 УЕФА Шампионска лига: Барселона - ПСЖ
- 20:00 Екстремни спортове
- 21:00 Мобил 1
- 21:30 Жилет световен спорт
- 22:00 International Champions Cup: ЛА Галакси - Манчестър Юн
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Бригада нов дом
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 16:10 Столичани в повече
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Играчи
- 18:00 Революция Z
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Столичани в повече
- 20:50 Революция Z
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините