- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Майор Пейн
- 02:30 Шрек Трети
- 04:30 Д-р Зоуи Харт
- 05:30 Домашен арест
- 06:00 Смърфовете
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Градско момиче
- 15:00 Италианската булка
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Опасни улици
- 17:55 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Великолепният век: Кьосем
- 21:30 Любов и вендета
- 22:30 Хотел Елеон
- 23:30 bTV Новините
- 02:00 Барът
- 03:00 Предградие
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Кое е това момиче
- 07:00 Учителката по френски
- 08:00 Предградие
- 09:00 Българи на три морета
- 10:00 11 А
- 12:00 Стъпка по стъпка
- 13:30 Клуб „Веселие"
- 14:30 Бруклин 99
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Комицитe
- 18:00 Клуб „Веселие"
- 19:00 Учителката по френски
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 Бруклин 99
- 22:30 Стъпка по стъппка
- 01:45 Стоте
- 03:45 Пета предавка
- 04:15 Злодеите на DC Comics
- 06:00 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
- 08:00 Стрелата
- 09:00 Извън играта
- 10:00 Супергърл
- 11:00 Готъм
- 12:00 Тежки престъпления
- 13:00 Пазители
- 15:00 Кости
- 16:00 Извън играта
- 17:00 Тежки престъпления
- 18:00 Готъм
- 19:00 Супергърл
- 20:00 Стрелата
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Дявол
- 23:45 Стрелата
- 02:20 Тайните на времето
- 03:45 Друговремец
- 04:30 Яно и пилотът: Самотно решение
- 06:00 Тайните на времето
- 08:00 От обич
- 09:00 Земя на честта
- 10:00 Бог да ни е на помощ
- 11:30 Част от мен
- 13:00 Светлината на моя живот
- 14:00 Сияйна луна
- 14:30 ТВ Пазар
- 16:00 Шоуто на доктор Оз
- 17:00 Истински истории
- 18:00 От обич
- 19:00 Земя на честта
- 20:00 Бог да ни е на помощ
- 21:00 Част от мен
- 22:30 Светлината на моя живот
- 23:30 Тайните на времето
- 01:30 Италия, Серия А: Торино - Сасуоло
- 03:20 Италия, Серия А: Милан - Каляри
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Торино - Сасуоло
- 12:00 Италия, Серия А: Наполи - Аталанта
- 14:00 Италия, Серия А: Милан - Каляри
- 16:00 Италия, Серия А: Дженоа - Ювентус
- 18:00 Италия, Серия А: Рома - Интер
- 20:00 Ветроходство
- 20:30 Екстремни спортове
- 21:00 Мобил 1
- 21:30 Жилет световен спорт
- 22:00 Бойни вечери
- 23:40 Италия, Серия А: Рома - Интер
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Бригада нов дом
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 16:10 Революция Z
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Играчи
- 18:00 Фамилията
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Революция Z
- 20:50 Фамилията
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините