- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:30 Като на кино
- 02:30 Дивата страна на Южна Африка: Провинция Западен Кейп
- 03:30 Търси се...
- 04:30 Д-р Зоуи Харт
- 05:30 Домашен арест
- 06:00 Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Градско момиче
- 15:00 Италианската булка
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:55 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Сега и завинаги
- 21:00 Фермата
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 02:00 Модерно семейство
- 03:00 По средата
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Партньори
- 06:00 Модерно семейство
- 07:00 Стажанти
- 08:00 По средата
- 09:00 Аламинут
- 10:00 Смъртта й прилича
- 12:00 Двама бащи, двама синове
- 13:00 Старчета разбойници с Бети Уайт
- 13:30 Онези от партера
- 14:30 Проби и грешки
- 15:00 Изгубеняци
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Комицитe
- 18:00 Онези от партера
- 19:00 Стажанти
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 Проби и грешки
- 22:00 Проби и грешки
- 22:30 Двама бащи, двама синове
- 23:30 Офисът
- 01:30 Земекрушение
- 03:00 Стоте
- 04:00 Двете лица на януари
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 08:00 Стрелата
- 09:00 Извън играта
- 10:00 Супергърл
- 11:00 Легендите на утрешния ден
- 12:00 Тежки престъпления
- 13:00 Код „Счупена стрела”
- 15:00 Платина
- 16:00 Извън играта
- 17:00 Тежки престъпления
- 18:00 Легендите на утрешния ден
- 19:00 Супергърл
- 20:00 Стрелата
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Земекрушение
- 02:20 Тайните на времето
- 03:40 Версай
- 04:30 MasterChef
- 06:00 Цветовете на любовта
- 07:00 Цветовете на любовта
- 08:00 Незабравима
- 09:00 Времето лети
- 10:00 Ангели пазители
- 11:30 Незабравима
- 12:30 Сияйна луна
- 13:30 Хоуп Спрингс
- 14:30 Необходима грубост
- 15:30 Шоуто на доктор Оз
- 17:30 Истински истории
- 18:30 Али Макбийл
- 19:30 Хоуп Спрингс
- 20:30 Необходима грубост
- 21:30 Незабравима
- 22:30 Сияйна луна
- 23:30 Модна къща
- 01:30 Италия, Серия А: Сампдория - Милан
- 03:20 Италия, Серия А: Интер - Дженоа
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Рома - Удинезе
- 12:00 Италия, Серия А: Спал - Наполи
- 14:00 Италия, Серия А: Ювентус - Торино
- 16:00 Италия, Серия А: Сампдория - Милан
- 18:00 Италия, Серия А: Интер - Дженоа
- 20:00 Жилет световен спорт
- 20:30 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 21:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Папараци
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 16:10 Революция Z
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Фамилията
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Революция Z
- 20:50 Фамилията
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините