- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Моите мили съседи
- 01:30 Вътрешна сигурност
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Опасни улици
- 05:30 Аламинут
- 06:00 Чудовища срещу извънземни
- 07:00 Дневниците на Кари
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 13:00 Раждането на лъжата
- 15:00 Седем часа разлика
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Такъв е животът
- 22:00 Късното шоу на bTV
- 23:00 12 години в робство
- 00:01 Фред Клаус
- 02:00 Модерно семейство
- 03:00 По средата
- 04:00 Онези от партера
- 05:00 Стажанти
- 06:00 Модерно семейство
- 07:00 Партньори
- 08:00 По средата
- 09:00 Модерно семейство
- 10:00 Имате поща
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Приятели
- 17:30 Проби и грешки
- 18:30 На по-добро място
- 19:00 Двама бащи, двама синове
- 20:30 Кухня в Париж
- 22:30 Модерно семейство
- 23:30 Приятели
- 00:15 Стрелата
- 01:15 Кости
- 02:15 Платина
- 03:15 Тежки престъпления
- 04:15 Под наблюдение
- 05:15 Менталист: Крадецът на мисли
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 08:00 Стоте
- 10:30 Наемникът
- 12:00 Робин Худ
- 15:00 Стрелата
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 19:00 Параноя
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Пътуване до тайнствения остров
- 02:00 Италия, Серия А: Сампдория - Милан
- 04:00 Италия, Серия А: Спал - Наполи
- 06:00 Дивата муха
- 07:00 УЕФА Шампионска Лига: Монако - Порто
- 09:00 УЕФА Шампионска Лига: Спартак М - Ливърпул
- 11:00 УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Сити - Шахтьор
- 13:00 УЕФА Шампионска Лига: Борусия Д - Реал М
- 15:00 УЕФА Шампионска Лига: ПСЖ - Байерн М
- 17:00 УЕФА Шампионска Лига: Спортинг Л - Барселона
- 19:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 19:30 Канадска борба: Воля за победа
- 20:00 Жилет световен спорт
- 20:30 Мобил 1
- 21:00 Италия, Серия А - преди кръга
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Дженоа - Болоня
- 23:40 Бойни вечери
- 00:30 Тази сутрин
- 03:00 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 14:20 Революция Z
- 15:50 Мармалад
- 17:50 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Домашен арест
- 21:40 Комиците и приятели
- 21:50 The late night show
- 23:00 Комиците и приятели
- 23:10 bTV Новините
- 23:40 bTV Репортерите