- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Моите мили съседи
- 01:30 Италианската булка
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Опасни улици
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Градско момиче
- 15:00 Италианската булка
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Сега и завинаги
- 21:00 Фермата
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Турбо
- 02:00 Предградие
- 03:00 Клуб Веселие
- 04:00 Теория за големия взрив
- 05:00 Стажанти
- 06:00 Предградие
- 07:00 Стажанти
- 08:00 Клуб Веселие
- 09:00 Комиците и приятели
- 10:00 Аз, моя милост и Айрин
- 12:00 Фитнес Тони
- 13:00 Слънчева Филаделфия
- 13:30 Теория за големия взрив
- 14:30 Двама мъже и половина
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Аламинут: Добре дошли в България
- 18:00 Теория за големия взрив
- 19:00 Стажанти
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 Двама мъже и половина
- 22:30 Фитнес Тони
- 23:30 Слънчева Филаделфия
- 01:00 Дневниците на вампира
- 02:45 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 06:00 Дневниците на вампира
- 08:00 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 09:15 ПараНорман
- 11:30 Дневниците на вампира
- 13:30 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 14:30 Измяната
- 16:30 Любов в багажа
- 18:45 Пропукване
- 21:00 Разобличен
- 23:15 Пасажери
- 00:15 Стрелата
- 01:15 Кости
- 02:15 Платина
- 03:15 Тежки престъпления
- 04:15 Под наблюдение
- 05:15 Менталист: Крадецът на мисли
- 06:00 Робо и Страшко
- 08:00 Стрелата
- 09:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 10:00 Кости
- 11:00 Под наблюдение
- 12:00 Тежки престъпления
- 13:00 Национален парк Йелоустоун
- 14:00 Панама: Национален парк „Ла Амистад“
- 15:00 Платина
- 16:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 17:00 Тежки престъпления
- 18:00 Под наблюдение
- 19:00 Кости
- 20:00 Стрелата
- 21:00 Студио „Шампионска лига"
- 21:45 Реал Мадрид – Тотнъм (футбол от Шампионска лига)
- 23:45 Студио „Шампионска лига“
- 01:30 Сияйна луна
- 02:15 Светлината на моя живот
- 03:35 Тайните на времето
- 04:20 Сияйна луна
- 05:10 Какво ядем?
- 06:00 Тайните на времето
- 08:00 От обич
- 09:00 Лекар в планината
- 10:00 Кралица на красотата
- 11:00 Част от мен
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Сияйна луна
- 14:30 Какво ядем?
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Шоуто на доктор Оз
- 17:00 Търси се...
- 18:00 От обич
- 19:00 Лекар в планината
- 20:00 Кралица на красотата
- 21:00 Част от мен
- 22:30 Сега и завинаги
- 23:30 Тайните на времето
- 01:30 Италия, Серия А: Торино - Рома
- 03:20 Италия, Серия А: Удинезе - Ювентус
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Лацио - Каляри
- 12:00 Италия, Серия А: Сампдория - Кротоне
- 14:00 Италия, Серия А: Наполи - Интер
- 16:00 Италия, Серия А: Торино - Рома
- 18:00 Италия, Серия А: Удинезе - Ювентус
- 20:00 Италия, Серия А - обзор
- 20:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:10 Италия, Серия А - обзор
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Сампдория
- 23:40 Испания, Купа на Краля: Сарагоса - Валенсия
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 COOL...T
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Папараци
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Революция Z
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Фамилията
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Революция Z
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините