- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Моите мили съседи
- 01:30 Италианската булка
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Опасни улици
- 05:30 Аламинут
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 07:00 Дневниците на Кари
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Богатствата на България
- 13:00 Здравей, аз съм
- 15:00 Седем часа разлика
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Арго
- 22:50 Невидима зона
- 00:01 Нова в града
- 02:00 Различно еднакви
- 03:00 Клуб Веселие
- 04:00 Теория за големия взрив
- 05:00 Да отгледаш Хоуп
- 06:00 Различно еднакви
- 08:00 Клуб Веселие
- 09:00 Загадките на Лора
- 10:00 Мис Таен агент
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Столичани в повече
- 18:00 Двама мъже и половина
- 19:30 Мутра по заместване
- 20:30 Дневникът на един Дръндьо: Горещници
- 22:30 Шегаджии
- 23:30 Офисът
- 00:15 Стрелата
- 01:15 Кости
- 02:15 Истинско правосъдие
- 03:15 Последният кораб
- 04:15 Под наблюдение
- 05:15 Менталист: Крадецът на мисли
- 06:00 Авата: Легенда за Анк
- 08:00 Праведен
- 11:00 Следите на войната
- 12:45 Тай-Чи майстор
- 15:00 Стрелата
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 18:45 Смъртоносно оръжие
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Градът
- 01:30 Сияйна луна
- 02:15 Светлината на моя живот
- 03:35 Тайните на времето
- 04:20 Сияйна луна
- 05:10 Очарованието на островите Галапагос
- 06:00 Какво ядем?
- 07:00 Светлината на моя живот
- 09:30 С аромат на Свети Валентин
- 11:30 Топ модели
- 12:30 Какво ядем?
- 13:00 MasterChef
- 14:30 Търси се...
- 15:30 Какво ядем?
- 16:00 Фермата
- 19:00 Истински истории
- 20:00 Папараци
- 21:00 Милост
- 22:30 Камелот
- 23:30 Изборът на Лара
- 01:30 Италия, Серия А: Сасуоло - Милан
- 03:20 Италия, Серия А: Интер - Торино
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Екстремни спортове
- 10:00 УЕФА Шампионска Лига: Селтик - Байерн М
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Селтик - Байерн М
- 14:00 УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Барселона
- 16:00 УЕФА Шампионска Лига: Рома - Челси
- 18:00 УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 20:30 Италия, Серия А - преди кръга
- 21:00 Мобил 1
- 21:30 Жилет световен спорт
- 22:00 Бойни вечери
- 00:30 Тази сутрин
- 03:00 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Стъклен дом
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Като на кино
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите