- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Моите мили съседи
- 01:30 Италианската булка
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Опасни улици
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Любов под наем
- 15:00 Италианската булка
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Сега и завинаги
- 21:00 Фермата
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Откачалки зад волана
- 02:00 Различно еднакви
- 02:30 Партньори
- 03:00 Клуб Веселие
- 04:00 Теория за големия взрив
- 05:00 Майк и Моли
- 06:00 Партньори
- 07:00 Майк и Моли
- 08:00 Клуб Веселие
- 09:00 Домашен арест
- 10:00 Марли и аз: Началото
- 12:00 Мутра по заместване
- 13:00 Модерно семейство
- 13:30 Теория за големия взрив
- 14:30 Двама мъже и половина
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Домашен арест
- 18:00 Теория за големия взрив
- 19:00 Майк и Моли
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 Двама мъже и половина
- 22:30 Мутра по заместване
- 23:30 Модерно семейство
- 00:30 Видението
- 02:15 Убийството
- 03:45 Никита: Отмъщението
- 06:00 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 07:00 Никита: Отмъщението
- 08:00 Незабравимо
- 09:15 Матадорът
- 11:30 Убийството
- 13:00 Никита: Отмъщението
- 14:00 Незабравимо
- 15:00 Втората Земя
- 17:00 Отвлечен: Историята на Тифани Рубин
- 19:00 Мечтатели
- 21:00 Добра година
- 23:30 Тайната на скрития град
- 00:15 Шампионска лига: Най-интересното от срещите през деня
- 01:15 Апоел - Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига)
- 03:00 Последният кораб
- 04:00 Под наблюдение
- 05:15 Готъм
- 06:00 Аватар: Легенда за Анк
- 08:00 Боксьорът
- 10:00 Готъм
- 11:00 Под наблюдение
- 12:00 Последният кораб
- 13:00 Не умирай сам
- 15:00 Истинско правосъдие
- 16:00 Готъм
- 17:00 Последният кораб
- 18:00 Под наблюдение
- 18:45 Студио „Шампионска лига“
- 19:00 Карабах - Челси (футбол от Шампионска лига)
- 21:00 Студио „Шампионска лига“
- 21:45 Ювентус - Барселона (футбол от Шампионска лига)
- 23:45 Студио „Шампионска лига“
- 01:30 Сияйна луна
- 02:15 Светлината на моя живот
- 03:35 Тайните на времето
- 04:20 Сияйна луна
- 05:10 Шоуто на доктор Оз
- 06:00 Тайните на времето
- 08:00 От обич
- 09:00 Лекар в планината
- 10:00 Истинска звезда
- 11:00 Част от мен
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Сияйна луна
- 14:30 Какво ядем?
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Шоуто на доктор Оз
- 17:00 COOL...T
- 18:00 Страсти в Тоскана
- 19:00 Лекар в планината
- 20:00 Истинска звезда
- 21:00 Част от мен
- 22:30 Сега и завинаги
- 23:30 Тайните на времето
- 01:30 УЕФА Шампионска Лига: Бешикташ - Порто
- 03:20 УЕФА Шампионска Лига: Апоел - Реал М
- 05:10 УЕФА Шампионска Лига - обзори
- 06:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 07:00 УЕФА Шампионска Лига: Спартак Москва - Марибор
- 09:00 УЕФА Шампионска Лига: Апоел - Реал М
- 11:00 УЕФА Шампионска Лига: Бешикташ - Порто
- 13:00 УЕФА Шампионска Лига: Борусия Д - Тотнъм
- 15:00 УЕФА Шампионска Лига: Севиля - Ливърпул
- 17:00 УЕФА Шампионска Лига - обзори
- 18:00 Италия, Серия А - обзор
- 18:45 ПРЯКО: УЕФА Шампионска Лига: ЦСКА Москва - Бенфика
- 21:00 Студио УЕФА Шампионска Лига
- 21:45 ПРЯКО: УЕФА Шампионска Лига: Атлетико М - Рома
- 23:40 УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Юнайтед
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Папараци
- 14:10 Търси се...
- 15:00 COOL...T
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Стъклен дом
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Стъклен дом
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините