- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:00 Дневниците на вампира
- 02:00 Като на кино
- 03:00 Търси се...
- 04:00 120 минути
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Любов под наем
- 15:00 Изкушение
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:55 Спорт ТОТО
- 18:00 Сърцето на града
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Сега и завинаги
- 21:00 Фермата
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Столичани в повече
- 03:00 По средата
- 04:00 Загадките на Лора
- 05:00 Да отгледаш Хоуп
- 06:00 Клуб „Веселие“
- 07:00 Без пукната пара
- 08:00 По средата
- 09:00 Домашен арест
- 10:00 Запознай се с един приятел
- 12:00 Кухня
- 13:00 Кое е това момиче
- 14:30 Двама мъже и половина
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Домашен арест
- 18:00 Кое е това момиче
- 19:00 Без пукната пара
- 20:00 Новите съседи
- 22:00 Двама мъже и половина
- 23:00 Кухня
- 01:00 Неправна кантора
- 03:00 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 06:00 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 07:00 Вътрешна сигурност
- 09:15 Бойни старчета
- 11:45 Вътрешна сигурност
- 13:45 Престъпления от класа
- 14:45 Неправна кантора
- 16:45 Предколедни тревоги
- 19:00 Сам вкъщи 3
- 21:00 Премиера: „Шантава седмица“
- 23:15 Дани Колинс
- 02:00 Тежки престъпления
- 04:15 Ловец на демони
- 06:00 Легендата за Кора
- 08:00 Монк
- 09:00 Готъм
- 10:00 Кости
- 11:00 Под наблюдение
- 12:00 Стрелата
- 13:00 Жребий за осминафиналите в УЕФА Шампионска лига
- 13:30 Природата в три измерения
- 15:00 Монк
- 16:00 Готъм
- 17:00 Стрелата
- 18:00 Под наблюдение
- 19:00 Кости
- 20:00 Смъртоносно оръжие
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Карго
- 01:00 Мармалад
- 02:20 Панама: Национален парк „Гранд Каньон"
- 03:05 Топмодели
- 04:40 MasterChef
- 06:00 Тайните на времето
- 08:00 Страсти в Тоскана
- 09:00 Лекар в планината
- 10:00 Истинска звезда
- 11:00 Изкушение
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Сияйна луна
- 14:30 Какво ядем?
- 15:00 Папараци
- 16:00 Фермата
- 17:30 Какво ядем?
- 18:00 Страсти в Тоскана
- 19:00 Лекар в планината
- 20:00 Истинска звезда
- 21:00 Изкушение
- 22:00 Сега и завинаги
- 23:00 Тайните на времето
- 01:30 Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
- 03:20 Италия, Серия А: Милан - Болоня
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Екстремни спортове
- 12:00 Италия, Серия А: Ювентус - Интер
- 14:00 Италия, Серия А: Киево - Рома
- 16:00 Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
- 18:00 Италия, Серия А: Милан - Болоня
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 20:30 Мобил 1
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Лацио - Торино
- 23:40 Италия, Серия А: Ювентус - Интер
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Папараци
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 16:10 Стъклен дом
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Стъклен дом
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините