- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Къща от карти
- 01:00 Изкушение
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Сърцето на града
- 05:30 Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 07:00 Кое е това момиче
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Богатствата на България
- 13:00 Коледа у дома
- 15:00 Седем часа разлика
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Сутрешен блок
- 22:00 Червената шапчица
- 00:01 Приказка за Коледната звезда
- 02:00 Клуб „Веселие“
- 03:00 По средата
- 04:00 Кое е това момиче
- 05:00 Без пукната пара
- 06:00 Клуб Веселие
- 07:00 Да отгледаш Хоуп
- 08:00 По средата
- 09:00 Загадките на Лора
- 10:00 Коледа с Чили
- 12:00 Новите съседи
- 15:30 Столичани в повече
- 18:30 Двама мъже и половина
- 19:30 Кухня
- 20:30 Ледена епоха
- 22:30 Близнаци
- 00:45 Кости
- 01:45 Монк
- 02:45 Стрелата
- 03:45 Мъртва точка
- 04:30 Пета предавка
- 05:15 Синовете на Анархията
- 06:00 Легендата за Кора
- 08:00 Тежки престъпления
- 11:00 Пета предавка
- 11:30 Херкулес в лабиринта на минотавъра
- 13:15 Час Пик 2
- 15:00 Смъртоносно оръжие
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 19:00 Сблъсък в Манила
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Ченге в детската градина
- 01:00 Сияйна луна
- 02:00 Светлината на моя живот
- 02:40 Тайните на времето
- 04:00 Сияйна луна
- 05:00 Карибско приключение: Гмуркане сред акули
- 06:00 Какво ядем?
- 07:00 Светлината на моя живот
- 09:30 С аромат на Свети Валентин
- 10:30 Екатерина Велика
- 11:30 Топмодели
- 12:30 Какво ядем?
- 13:00 MasterChef
- 14:30 Пълна промяна: Любовта не отслабва
- 15:30 Какво ядем?
- 17:00 Ловци на храна
- 18:00 Малка принцеса
- 20:00 Папараци
- 21:00 Милост
- 22:30 Екатерина Велика
- 23:30 Коледни бъркотии
- 01:30 Италия, Серия А: Верона - Милан
- 03:20 Италия, Серия А: Интер - Удинезе
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 11:00 Снукър, Джъд Тръмп срещу Нийл Робъртсън
- 13:00 Италия, Серия А - преди кръга
- 13:30 ПРЯКО: Италия, Серия А: Лацио - Кротоне
- 15:30 Екстремни спортове
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
- 18:00 Екстремни спортове
- 19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Аталанта
- 21:00 Екстремни спортове
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Ювентус - Рома
- 23:40 Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
- 00:30 Тази сутрин
- 03:00 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Стъклен дом
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Ловци на храна
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Като на кино
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите