- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Къща от карти
- 01:00 Изкушение
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Сърцето на града
- 05:30 Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 07:00 Теория на глупостта
- 07:30 Кое е това момиче
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 13:00 Елхички
- 15:00 Приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Хрониките на Шанара
- 22:00 Х-мен
- 00:01 Как да разкараш гаджето за 10 дни
- 02:00 Предградие
- 03:00 По средата
- 04:00 Кое е това момиче
- 05:00 Без пукната пара
- 06:00 Клуб Веселие
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 По средата
- 09:00 Загадките на Лора
- 10:00 Шрек 2
- 12:00 Новите съседи
- 15:30 Столичани в повече
- 18:30 Двама мъже и половина
- 19:30 Кухня
- 20:30 Снежната кралица
- 22:30 Шегаджии
- 23:30 Столичани в повече
- 00:01 Тренировъчен ден
- 01:00 Кости
- 02:00 Монк
- 03:00 Стрелата
- 04:00 Мъртва точка
- 05:15 Готъм
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 08:00 Тежки престъпления
- 11:00 Споон
- 13:00 В бялата пустош
- 15:00 Смъртоносно оръжие
- 16:00 Тренировъчен ден
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Денят на независимостта
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Белязан да умре
- 01:30 Сияйна луна
- 02:40 Светлината на моя живот
- 04:00 Тайните на времето
- 04:40 Сияйна луна
- 05:00 Всичко може да се случи
- 06:00 Какво ядем?
- 07:30 Светлината на моя живот
- 10:00 Всичко може да се случи
- 12:00 Кварталът на богатите
- 15:00 Смени жената
- 16:00 Какво ядем?
- 16:30 Гласът на България
- 20:00 Търси се...
- 21:00 Милост
- 22:30 Друговремец
- 23:30 Необходима грубост
- 01:30 Италия, Серия А: Верона - Ювентус
- 03:20 Италия, Серия А: Интер - Лацио
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 11:00 Италия, Серия А - преди кръга
- 11:30 Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
- 13:30 ПРЯКО: Италия, Серия А: Торино - Болоня
- 15:30 Жилет световен спорт
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Кротоне
- 18:00 Екстремни спортове
- 19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Рома - Аталанта
- 21:00 Екстремни спортове
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Каляри - Ювентус
- 23:40 Италия, Серия А: Милан - Кротоне