- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Извън играта
- 01:00 Шест сестри
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Стъклен дом
- 05:30 Аватар – легендата за Анк
- 06:00 Робо и Страшко
- 07:00 Теория на глупостта
- 07:30 Кое е това момиче
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Ударен от гръм
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Дякон Левски
- 23:00 Гангстерски отдел
- 00:01 ПараНорман
- 02:00 Мутра по заместване
- 03:00 Старчета разбойници с Бети Уайт
- 04:00 По средата
- 05:00 Загадките на Лора
- 06:00 Мутра по заместване
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Старчета разбойници с Бети Уайт
- 09:00 Загадките на Лора
- 10:00 Елхички
- 12:00 Новите съседи
- 15:30 Столичани в повече
- 18:30 Двама мъже и половина
- 19:30 По средата
- 20:30 Историята на Пепеляшка: Имало една песен
- 22:30 Мутра по заместване
- 23:30 Столичани в повече
- 00:15 Мъртва точка
- 01:15 Стоте
- 02:15 Монк
- 03:15 Стрелата
- 04:15 Последният кораб
- 05:00 Синовете на Анархията
- 06:00 Робо и Страшко
- 08:00 Тежки престъпления
- 10:30 Корумпиран град
- 12:45 Планетата на маймуните
- 15:00 Мъртва точка
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия моят дом
- 18:00 Пета предавка
- 18:45 Превъзходството на Борн
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Възходът на планетата на маймуните
- 00:30 Тайните на времето
- 02:20 Сияйна луна
- 03:45 Светлината на моя живот
- 05:00 Всичко може да се случи
- 06:00 Тайните на времето
- 08:00 Светлината на моя живот
- 10:00 Земя на честта
- 12:00 Кварталът на богатите
- 15:15 Смени жената
- 16:15 Какво ядем?
- 17:00 Истински истории
- 18:00 Круиз към щастието: Черна гора
- 20:00 Папараци
- 21:00 Твоят мой живот
- 22:30 Премиера: "Друговремец"
- 23:30 Д-р Зоуи Харт
- 01:30 Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
- 03:20 Италия, Серия А: Интер - Болоня
- 06:00 Дивата муха
- 07:00 УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
- 09:00 УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
- 11:00 УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Тотнъм
- 13:00 УЕФА Шампионска лига: Реал М - ПСЖ
- 15:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 15:30 Италия, Серия А - преди кръга
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Удинезе - Рома
- 18:00 Екстремни спортове
- 20:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Дженоа - Интер
- 23:40 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Стъклен дом
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Като на кино
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите