- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Кости
- 01:00 Шест сестри
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Стъклен дом
- 05:30 Легендата за Кора
- 06:00 Чудовища срещу извънземни
- 07:00 Теория на глупостта
- 07:30 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Насмешливо
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Умирай трудно 4
- 22:00 Съседска стража
- 00:01 Лятото на Дакота
- 02:00 Да отгледаш Хоуп
- 03:00 Модерно семейство
- 04:00 Бруклин 99
- 05:00 Моето семейство
- 06:00 Да отгледаш Хоуп
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Модерно семейство
- 09:00 Клуб "Веселие"
- 10:00 Дънстън сам в хотела
- 12:00 Столичани в повече
- 13:00 Стъпка по стъпка
- 14:00 Приятели
- 15:00 Столичани в повече
- 18:00 Теория за големия взрив
- 19:00 Щурите съседи
- 20:30 Тройка дебили
- 22:30 Мутра по заместване
- 23:30 Столичани в повече
- 01:15 Приземяване: Добре дошли в Източна Европа
- 03:15 Отново и отново
- 06:00 Вътрешна сигурност
- 07:15 Дивачета
- 08:15 Коледни бъркотии
- 10:15 Младата Виктория
- 12:30 Като на кино
- 13:30 Sucker Punch: Измислен свят
- 16:00 Зараза
- 18:30 Пазители на наследството
- 21:00 Шерлок Холмс: Игра на сенки
- 23:30 Cinema X: Ловец на демони
- 00:01 Последният кораб
- 01:00 Час пик
- 02:00 Кости
- 03:00 Стрелата
- 04:00 Извън играта
- 05:15 Последователите
- 06:00 Легендата за Кора
- 08:00 Кости
- 10:30 Тъмна вълна
- 12:45 Откуп
- 13:00 Разплата
- 15:00 Последният кораб
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия моят дом
- 18:00 Пета предавка
- 18:45 Топ Гън
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Мексиканецът
- 00:01 Времето лети
- 01:30 Сияйна луна
- 03:10 Светлината на моя живот
- 04:30 Сияйна луна
- 05:00 Земя на честта
- 06:00 Милост
- 07:30 Сияйна луна
- 08:00 Светлината на моя живот
- 10:00 Земя на честта
- 12:00 Кварталът на богатите
- 15:15 Какво ядем?
- 17:00 MasterChef
- 20:00 Папараци
- 21:00 Твоят мой живот
- 22:30 Екатерина Велика
- 23:30 Връзки
- 01:30 Италия, Серия А: Лацио - Болоня
- 03:20 Италия, Серия А: Сампдория - Интер
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Байерн М
- 10:00 УЕФА Шампионска лига: Барселона - Челси
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Севиля
- 13:00 Италия, Серия А
- 13:30 ПРЯКО: Италия, Серия А: Болоня - Рома
- 15:30 УЕФА Шампионска лига
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Верона
- 18:00 Мобил 1
- 18:30 Жилет световен спорт
- 19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи
- 21:00 УЕФА Лига Европа
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Ювентус - Милан
- 23:40 Италия, Серия А: Лацио - Беневенто
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 14:20 Стъклен дом
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Домашен арест
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Като на кино
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите