- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Менталист: Крадецът на мисли
- 01:00 Шест сестри
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Времето лети
- 05:30 Легендата за Кора
- 06:00 Робо и Старшко
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Богатствата на България
- 13:00 Момичета и момчета
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Джон Уик
- 22:10 С мръсна газ
- 00:01 Тройка дебили
- 02:00 Кое е това момиче
- 03:00 Онези от партера
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Моето семейство
- 06:00 Кое е това момиче
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Майк и Моли
- 09:00 Клуб "Веселие"
- 10:00 Свекървище
- 12:00 Столичани в повече
- 13:00 Стъпка по стъпка
- 14:00 Приятели
- 15:00 Моето семейство
- 16:00 Закотвени
- 17:30 Щурите съседи
- 20:30 Бракувани
- 22:30 Фитнес Тони
- 23:30 Закотвени
- 01:15 Живот назаeм
- 03:30 Планетата на маймуните
- 06:00 Тайният живот на вторите съпруги
- 08:15 Смъртоносна женитба
- 10:00 Планетата на маймуните
- 12:30 Като на кино
- 13:30 Ледена епоха 4: Континентален дрейф
- 15:30 Смотаняци 2
- 17:15 Бандата на Йонсон: Големият обир
- 19:00 Възходът на планетата на маймуните
- 21:00 Зората на планетата на маймуните
- 23:45 Cinema X: Кораб на страха
- 01:00 Животинско царство
- 02:00 Кости
- 03:00 Стрелата
- 04:00 Тежки престъпления
- 05:00 На крачка от небето
- 06:00 Аватар: Легенда за Анк
- 08:00 Кости
- 10:45 Телекинеза
- 12:30 Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще
- 15:00 Библиотекарите
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 МИСИЯ МОЯТ ДОМ
- 18:00 Изход: Богове и царе
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Боговете на Египет
- 01:30 Италия, Серия А: Милан – Беневенто
- 03:20 Италия, Серия А: Дженоа - Верона
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Екстремни спортове
- 12:00 Купа на Краля, финал: Севиля - Барселона
- 14:00 УЕФА Шампионска Лига: Ливърпул - Рома
- 16:00 УЕФА Шампионска Лига: Байерн Мюнхен - Реал Мадрид
- 18:00 УЕФА Шампионска лига
- 18:30 Италия, Серия А
- 19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Рома - Киево
- 21:00 УЕФА Шампионска лига
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Ювентус
- 23:40 Европейски покер тур
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 14:20 Революция Z
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Домашен арест
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Като на кино
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите