- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Под наблюдение
- 01:00 Шест сестри
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Времето лети
- 05:30 Комиците и приятели
- 06:00 Робо и Старшко
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Богатствата на България
- 13:00 Г-н Майката на отбора
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Шефове гадняри 2
- 22:00 Властелинът на пръстените: Завръщането на краля
- 00:01 Мисия Лондон
- 02:00 Загадките на Лора
- 03:00 Шегаджии
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Загадките на Лора
- 06:00 Загадките на Лора
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Майк и Моли
- 09:00 Онези от партера
- 10:00 Близнаци
- 12:00 Столичани в повече
- 13:00 Стъпка по стъпка
- 14:30 Приятели
- 16:00 Моето семейство
- 17:30 Щурите съседи
- 20:30 Нова в града
- 22:30 Фитнес Тони
- 23:30 Двама мъже и половина
- 00:15 Луцифер
- 01:00 Последователите
- 02:15 Стоте
- 03:15 Легендите на утрешния ден
- 04:15 Тежки престъпления
- 05:15 Под наблюдение
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 08:00 Кости
- 11:00 Огън под земята
- 13:00 Стъклен Ад
- 15:00 Библиотекарите
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 МИСИЯ МОЯТ ДОМ
- 18:00 Супер коли
- 18:45 Доносник
- 21:00 Студио „Шампионска лига
- 21:45 Реал Мадрид – Ливърпул
- 01:30 Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
- 03:20 Италия, Серия А: Лацио - Интер
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 УЕФА Лига Европа
- 09:00 УЕФА Шампионска лига
- 09:30 УЕФА Шампионска Лига: Ливърпул - Рома
- 11:30 УЕФА Шампионска Лига: Байерн М - Реал М
- 13:30 УЕФА Шампионска Лига: Реал М - Беайерн М
- 15:30 УЕФА Шампионска Лига: Рома - Ливърпул
- 17:30 УЕФА Шампионска лига
- 18:00 УЕФА Лига Европа
- 19:00 Италия, Серия А
- 19:30 Жилет световен спорт
- 20:00 Мобил 1
- 20:30 Екстремни спортове
- 22:00 Бойни вечери
- 23:40 Европейски покер тур
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 14:20 Революция Z
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Домашен арест
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Като на кино
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите