- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:40 Дъф и Вазовски
- 01:40 Ослепително слънце
- 02:10 – bTV Новините /п./
- 02:50 Преди обед
- 04:45 Ослепително слънце
- 05:10 Да живее крал Джулиън
- 06:00 Светът на здравето
- 06:30 Древно инженерство
- 07:30 Тази събота и неделя
- 11:00 Вкусът на България
- 11:30 Светът на здравето
- 12:00 – bTV Новините – обедна емисия
- 12:30 Загадки за начинаещи: Убийствен синхрон
- 14:15 Вкусът на Португалия
- 16:00 Търси се…
- 17:00 Животът по действителен случай
- 19:00 – bTV Новините – централна емисия
- 19:30 – bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
- 20:00 Бригада Нов дом
- 22:00 Под прикритие
- 23:00 Годзила: Кралят на чудовищата
- 00:00 Нечиста наука
- 02:00 Безкрайна фиеста
- 03:30 Съседката Милева
- 04:30 Комиците
- 05:00 Безкрайна фиеста
- 06:00 Безкрайна фиеста
- 07:30 Паранормални случаи в Уелингтън
- 08:30 Фитнес
- 10:00 Кампанията
- 12:00 Ваканция във Вегас
- 14:00 Приятели
- 15:30 Двама мъже и половина
- 17:30 Алф
- 19:00 Ало, ало
- 20:30 Насмешливо
- 22:30 Паранормални случаи в Уелингтън
- 23:30 Фитнес
- 00:15 Последното кралство
- 01:15 Монк
- 02:15 Опасни улици
- 03:15 Блудният син
- 04:15 Пътят на парите
- 05:15 Пениуърт
- 06:00 Дракони: Надпревара до предела
- 06:30 Кунг-Фу Панда: Лапите на съдбата
- 07:30 Разобличаване
- 10:30 Море от любов
- 12:45 Трезорът
- 15:00 Стани богат
- 17:00 Невероятният космос
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 В дивата пустош с Беър Грилс
- 19:00 Тунинг
- 19:45 Последният ловец на вещици
- 22:00 Извънредно решение
- 00:00 Влад
- 01:00 Пантанал
- 02:00 Пролет: Пеперудена мъгла
- 03:30 Обещание
- 04:20 Сестра Бети
- 05:00 Майчина любов
- 06:00 Съдбата на Лоли
- 08:00 Почукай на вратата ми
- 09:30 Криминалните случаи на Мис Марпъл
- 11:30 Чуй ме
- 13:00 Доброта
- 14:00 Добра реколта
- 16:00 Пролет: Голяма малка лъжа
- 18:00 Намек за любов
- 20:00 Чуй ме
- 21:30 Доброта
- 22:30 Фотографски загадки: Смърт в театъра
- 01:30 – Шотландия, Висша лига /п./
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Великите спортни постижения през последния век
- 08:00 – Световна купа по художествена гимнастика 2024, София
- 13:00 – УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите – обзори
- 14:00 – УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите
- 16:00 – УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен – Арсенал
- 18:00 – УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити – Реал Мадрид
- 20:00 – УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите – обзори
- 21:00 – УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
- 22:00 – Бойни вечери: UFC