- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
-
в момента
- 00:30 Марлон
- 01:00 Скъпи наследници
- 02:10 – bTV Новините /п./
- 02:50 Преди обед
- 04:45 Марлон
- 05:20 Лице в лице
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 – bTV Новините – обедна емисия
- 12:30 Комиците и приятели
- 13:30 Златно момче
- 15:00 Бараж
- 16:00 Доктор Чудо
- 17:00 – bTV Новините
- 17:20 Лице в лице
- 18:00 Стани богат
- 19:00 – bTV Новините – централна емисия
- 20:00 Dancing Stars
- 23:00 – bTV Новините – късна емисия
- 23:40 Разобличаване
- 00:00 Среща на випуска
- 02:00 Безкрайна фиеста
- 03:30 Боб и Абишола
- 04:30 Комиците
- 05:00 Безкрайна фиеста
- 06:00 Безкрайна фиеста
- 07:30 Да живее крал Джулиън
- 08:30 Боб и Абишола
- 09:30 Комиците и приятели
- 10:00 Джуниър
- 12:00 Двама мъже и половина
- 13:00 Приятели
- 14:00 Ало, ало
- 15:00 Алф
- 16:00 По средата
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Комиците и приятели
- 18:00 Боб и Абишола
- 19:00 Приятели
- 20:00 Алф
- 21:00 По средата
- 22:00 Двама мъже и половина
- 23:00 Ало, ало
- 01:45 Спасители на плажа
- 02:45 Доктор Сън
- 05:45 На фокус
- 06:00 Спасители на плажа
- 08:00 На фокус
- 08:15 Фермерът астронавт
- 10:30 Спасители на плажа
- 12:30 Свирепи създания
- 14:30 Несломен: Път към изкупление
- 16:30 Извън играта
- 18:45 По течението
- 21:00 В сърцето на морето
- 23:30 Убийството на Никол Браун Симпсън
- 00:30 Южен вятър
- 01:30 Монк
- 02:30 Опасни улици
- 03:30 Съдебна зала: Ел Ей
- 04:30 Кобра
- 05:15 Сомердал
- 06:00 Дракони: Надпревара до предела
- 07:00 Дракони: Надпревара до предела
- 08:00 Сомердал
- 09:00 Кобра
- 10:00 Съдебна зала: Ел Ей
- 11:00 Монк
- 12:00 Опасни улици
- 13:00 К-9
- 15:00 Сомердал
- 16:00 Кобра
- 17:00 Опасни улици
- 18:00 Монк
- 19:00 Блудният син
- 20:00 Парламентьорът
- 21:00 Южен вятър
- 22:00 Възходът на една легенда
- 00:00 По моя начин
- 01:20 Пантанал
- 02:10 Коко Шанел
- 04:00 Без багаж
- 04:20 Пожари
- 05:00 Майчина любов
- 06:00 Добре дошли във фермата
- 06:30 Без багаж
- 07:00 Опасно изкушение
- 08:00 Обещание
- 09:00 Златно момче
- 10:30 Опасни улици
- 11:30 Мозъчни разследвания
- 13:00 Състояние на връзката: Сложно е
- 14:00 Пантанал
- 15:00 Сайръс срещу Сайръс: Битката на дизайнерите
- 16:00 Пожари
- 17:00 Майчина любов
- 18:00 Пантанал
- 19:00 Опасни улици
- 20:00 Златно момче
- 21:30 Състояние на връзката: Сложно е
- 22:30 Мозъчни разследвания
- 00:00 – Португалска лига /п./
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Великите спортни постижения през последния век
- 08:00 – УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд – ПСВ Айндховен
- 10:00 – УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид – Интер
- 12:00 – Португалска лига: Порто – Визела, 26.кр
- 14:00 – Португалска лига: Каза Пиа – Бенфика , 26.кр
- 16:00 – Португалска лига: Спортинг Лисабон – Боавища, 26.кр
- 18:00 – Шотландия, Висша лига: Дънди – Рейнджърс, 30.кр
- 20:00 – Шотландия, Висша лига – обзор, 30.кр
- 20:30 – Португалска лига – обзор 26.кр
- 21:30 – УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
- 22:00 – Бойни вечери: UFC