- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Никита: Отмъщението
- 01:00 Досиетата Х
- 02:00 Преди обед
- 04:00 bTV Новините
- 04:30 Шум на пари
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 11:30 Бон Апети
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Изборът на Лара
- 14:30 Цветовете на любовта
- 16:30 Кухнята на Звездев
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Времето лети
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Север Юг
- 21:30 Фамилията
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:30 Шоуто на Слави
- 01:30 Да, мило
- 02:00 Първична сила
- 03:00 Аниманиаци
- 04:00 Слънчева Филаделфия
- 05:00 Шоуто на Слави
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 Какво ще кажат хората
- 08:00 Аниманиаци
- 09:00 Комиците
- 10:00 Преди и сега
- 12:00 Да, мило
- 13:00 Какво ще кажат хората
- 14:00 Модерно семейство
- 15:00 Напълно непознати
- 16:00 Ало, ало
- 17:00 Аламинут
- 18:00 Какво ще кажат хората
- 19:00 Без пукната пара
- 19:30 Модерно семейство
- 20:00 Коледна ваканция 2: Островното приключение на братовчеда Еди
- 22:30 Ало, ало
- 23:30 Напълно непознати
- 01:00 Незабравимо
- 02:00 Синове на Анархията
- 06:00 Тера нова
- 07:00 Никита
- 09:00 Трета смяна
- 10:00 90210
- 11:00 Престолът на русалката
- 13:00 90210
- 14:00 Никита
- 16:00 Денят, в който Земята спря
- 18:00 Никита: Отмъщението
- 19:00 Фамилията
- 20:00 Незабравимо
- 21:00 Досиетата Х: Искам да повярвам
- 23:00 Фамилията
- 00:01 Очите на скалите 2
- 02:00 Нокаут
- 06:00 Супермен
- 06:30 Лигата на справедливостта
- 08:30 Опасни улици
- 09:30 Добрите момчета
- 10:30 Кралете на бягството
- 11:30 Праведен
- 12:30 Най-добрият нинджа
- 13:00 Проектът: Съншайн
- 15:00 Кралете на бягството
- 16:00 Добрите момчета
- 17:00 Избягай, ако можеш
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 Праведен
- 20:00 Щитът
- 21:00 УЕФА Шампионска лига - студио
- 21:45 УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Челси
- 23:45 УЕФА Шампионска лига – студио
- 00:01 Любов и предателство
- 01:30 Проклятието на семейство Апарисио
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Редакцията
- 07:30 Бон Апети
- 08:00 Женско царство
- 09:30 Времето лети
- 10:30 Призракът на Елена
- 11:30 Американска наследница
- 12:30 Бон Апети
- 13:00 Шоуто на доктор Оз
- 14:00 Шоуто на Нейт Бъркъс
- 15:00 Тайните на градинаря
- 15:30 Освежи дома си с Деби Травис
- 16:00 Призракът на Елена
- 17:00 Любов и предателство
- 18:30 Любов и предателство
- 20:00 Цветовете на любовта
- 21:00 Цветовете на любовта
- 22:00 Пепел от рози
- 00:00 Италия, Серия А
- 02:00 Италия, Серия А
- 04:00 Италия, Серия А
- 06:00 Аржентина Примера Дивисион 13/14
- 08:00 ФИФА Футбол Мондеал 2013
- 08:30 Светът на спорта 2013
- 09:30 Екстремни спортове
- 10:00 Зона Спорт
- 12:00 УЕФА Шампионска лига
- 14:00 УЕФА Шампионска лига
- 16:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 16:30 Зона Спорт
- 18:00 УЕФА Шампионска Лига
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 20:30 Волейбол, Италия Серия А
- 22:20 Волейбол, Италия Серия А