- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 02:30 Трета смяна
- 03:20 Търси се...
- 04:10 120 минути
- 06:00 Лице в лице
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Извънредна емисия новини
- 15:30 Светлината на моя живот
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Времето лети
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Север Юг
- 21:30 Survivor
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:30 Офисът
- 01:00 Без пукната пара
- 01:30 Семейство Флинстоун
- 02:30 Такеши касъл
- 03:30 Скуби Ду: Мистерия ООД
- 04:00 Да, мило
- 05:00 Шоуто на Слави
- 06:00 Да, мило
- 07:00 Най-лошата седмица
- 08:00 Скуби Ду: Мистерия ООД
- 09:00 Шоуто на Слави
- 10:00 Училище за чар
- 12:00 Семейство Флинстоун
- 13:00 Столичани в повече
- 14:00 По средата
- 14:30 Невидими улики
- 15:30 Мразя моята тийн дъщеря
- 16:00 Кухня
- 17:00 Комиците
- 18:00 По средата
- 18:30 Столичани в повече
- 19:30 Семейство Флинстоун
- 20:30 Ергенско парти 2: Последно изкушение
- 22:30 Кухня
- 23:30 Мразя моята тийн дъщеря
- 01:30 Първоаприлски ужас
- 06:00 Легендата за Испания
- 07:00 Легендата за Испания
- 08:00 Незабравимо
- 08:45 Текила и Бонети
- 10:00 Докосване
- 11:00 Измамниците
- 13:00 Незабравимо
- 14:00 Досиетата Х
- 15:00 Докосване
- 16:00 Завръщане в синята лагуна
- 18:00 Никита
- 19:00 Никита
- 20:00 Спасете ме
- 21:00 Случай с теб
- 23:00 Първоаприлски ужас
- 00:01 Последният от рода
- 02:00 Гробницата на дракона
- 06:00 Капитан Планета
- 06:45 Батман
- 08:00 Най-добрият нинджа
- 09:00 Извън играта - Сезон 3
- 10:00 В.И.П.
- 11:00 Тежки престъпления
- 12:00 Ренегат
- 13:00 Последният от рода
- 15:00 Survivor
- 16:00 В.И.П.
- 17:00 Извън играта - Сезон 3
- 18:00 Праведен
- 19:00 Ренегат
- 20:00 Истинско правосъдие
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Откуп
- 00:01 Любов и предателство
- 06:00 Нейт Бъркас
- 07:00 Кухнята на Звездев
- 08:00 Шоуто на доктор Оз
- 09:00 Младоци
- 10:00 Екзотични кътчета
- 10:30 Мода и шик
- 11:00 Блясък
- 11:30 Папараци
- 12:30 Диво сърце
- 14:00 От обич
- 15:00 Свързани съдби
- 16:00 Престъпления и страсти
- 17:00 Огледален свят
- 18:00 Д-р Зоуи Харт
- 19:00 От обич
- 20:00 Свързани съдби
- 21:00 Цветовете на любовта
- 22:00 Стъклен дом
- 22:50 Огледален свят
- 23:45 Д-р Зоуи Харт
- 00:01 Италия, Серия А: Наполи - Верона
- 02:00 Италия, Серия А: Чезена - Интер
- 04:00 Италия, Серия А: Ювентус - Палермо
- 06:00 Италия, Серия А: Парма - Сасуоло
- 07:50 Италия, Серия А: Сампдория - Рома
- 09:40 Италия, Серия А: Лацио - Торино
- 11:30 Италия, Серия А: Ювентус - Палермо
- 13:15 Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
- 15:00 Италия, Серия А: Наполи - Верона
- 16:40 Франция, Лига 1: Бастия - Монако
- 18:30 DTM - обзор
- 19:30 УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
- 20:00 Зона спорт
- 22:00 Екстремни спортове
- 22:30 Сезонът - спорт и лайфстайл
- 23:00 УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
- 23:30 Светът на спорта