- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Къща от карти
- 01:00 Досиетата Х
- 02:00 Преди обед
- 04:00 bTV Новините
- 04:30 Светлината на моя живот
- 06:00 Лице в лице
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Тайните на времето
- 15:30 Светлината на моя живот
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Времето лети
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Милост
- 21:30 Survivor
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Шоуто на Слави
- 01:00 Невидими улики
- 02:00 Първична сила
- 03:00 Дък Доджърс
- 04:00 Да, мило
- 05:00 Шоуто на Слави
- 06:00 Да, мило
- 07:00 Невидими улики
- 08:00 Дък Доджърс
- 09:00 Шоуто на Слави
- 10:00 Си Джей 7
- 12:00 Напълно непознати
- 13:00 Столичани в повече
- 14:00 По средата
- 14:30 Невидими улики
- 15:30 Предградие
- 16:00 Кухня
- 17:00 Младост 5
- 18:00 По средата
- 18:30 Столичани в повече
- 19:30 Напълно непознати
- 20:30 Белите не могат да скачат
- 22:30 Кухня
- 23:30 Предградие
- 00:15 УЕФА Шампионска лига – обзорно студио
- 01:15 УЕФА Шампионска лига : Атлетик Билбао – Порто
- 03:00 Праведен
- 06:00 Батман
- 06:45 Батман
- 08:00 Най-добрият нинджа
- 09:00 Експериментът
- 10:00 В.И.П.
- 11:00 Братята Нютън
- 13:15 Конфликт в малко Токио
- 14:30 Невероятните изобретения
- 15:00 Survivor
- 16:00 В.И.П.
- 17:00 Експериментът
- 18:00 Праведен
- 19:00 Италианска серия А – обзорно предаване
- 19:30 УЕФА Лига Европа – студио
- 20:00 УЕФА Лига Европа: Астра – Селтик
- 22:00 УЕФА Лига Европа: Севиля – Стандард
- 00:01 Д-р Зоуи Харт
- 01:00 Свързани съдби
- 02:00 Младоци
- 06:00 Нейт Бъркас
- 07:00 Проект: Нов дом
- 07:30 Градска природа
- 08:00 Шоуто на доктор Оз
- 09:00 Принцесите на света
- 10:00 Вълнуващи ваканции
- 10:30 Мода и шик
- 11:00 Блясък
- 11:30 Такъв е животът: Футболни съпруги
- 12:30 Диво сърце
- 14:00 От обич
- 15:00 Свързани съдби
- 16:00 Престъпления и страсти
- 17:00 Огледален свят
- 18:00 Д-р Зоуи Харт
- 19:00 От обич
- 20:00 Свързани съдби
- 21:00 Цветовете на любовта
- 22:00 Стъклен дом
- 23:00 Огледален свят
- 01:30 УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Сити - ЦСКА Москва
- 03:20 УЕФА Шампионска Лига: Атлетик Билбао - Порто
- 06:00 УЕФА Шампионска Лига - обзори
- 07:20 УЕФА Шампионска Лига: Аякс - Барселона
- 09:10 УЕФА Шампионска Лига: Байерн М - Рома
- 11:00 УЕФА Шампионска Лига - обзори
- 12:10 УЕФА Шампионска Лига: Атлетик Билбао - Порто
- 14:00 УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Сити - ЦСКА Москва
- 15:50 УЕФА Шампионска Лига: Аякс - Барселона
- 17:40 УЕФА Шампионска Лига: Байерн М - Рома
- 19:30 Студио УЕФА Лига Европа
- 20:00 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Астерас - Тотнъм
- 22:05 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Наполи - Йънг Бойс