- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:10 Мостовете на Медисън
- 03:40 Домашен арест
- 04:10 Трета смяна
- 05:00 Комиците
- 06:00 Таз-мания
- 07:00 Трета смяна
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 12:00 bTV Новините
- 13:00 Пълнолуние
- 14:50 Аламинут
- 15:20 Мъжоретки
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Хрониките на Нарния: Плаването на разсъмване
- 22:10 Папараци
- 23:10 Мисионер
- 01:00 Първична сила
- 02:00 Столичани в повече
- 03:00 Шоуто на Дафи Дък
- 04:00 Такеши касъл
- 05:00 Шоуто на Слави
- 06:00 Челси, там ли си?
- 07:00 Шоуто на шантавите рискунки
- 08:00 Семейство Флинстоун
- 10:00 Дейв
- 12:00 Такеши касъл
- 13:00 Семейство Флинстоун
- 15:00 Столичани в повече
- 17:00 Комиците
- 18:00 Челси, там ли си?
- 19:00 Двама мъже и половина
- 20:30 Ваканция във Вегас
- 22:30 Такеши касъл
- 23:30 Двама мъже и половина
- 00:01 Приключенията на Бриско Каунти-младши
- 02:00 Тежки престъпления
- 02:45 Лонгмайър
- 06:00 Приключенията на Джеки Чан
- 07:00 Приключенията на Джеки Чан
- 08:30 Експериментът
- 11:30 Приключенията на Бриско Каунти-младши
- 13:30 Италианска Серия А: Сасуоло – Интер
- 15:30 Италианска Серия А – обзорно предаване
- 16:00 Италианска Серия А: Удинезе – Ювентус
- 18:00 Тежки престъпления
- 19:00 Лонгмайер
- 20:00 Разбулените тайни на магията
- 21:00 Френска Лига 1 – обзорно предаване
- 21:30 Френска Лига 1 - студио
- 22:00 Френска Лига 1: Монако – Олимпик Лион
- 23:45 Френска Лига 1 - студио
- 00:01 Италия, Серия А: Дженоа - Фиорентина
- 01:50 Италия, Серия А: Рома - Емполи
- 03:40 Волейбол, Италия Серия А: Тренто - Верона
- 06:00 Сезонът
- 06:30 Екстремни спортове
- 08:40 Екстремни спортове
- 10:30 Италия, Серия А: Дженоа - Фиорентина
- 12:20 Италия, Серия А: Рома - Емполи
- 14:10 Волейбол, Италия Серия А: Тренто - Верона
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Чезена - Лацио
- 18:00 ПРЯКО: Волейбол, Италия Серия А: Латина - Молфета
- 20:00 Екстремни спортове
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Парма
- 23:40 WWE Първична сила