- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Кости
- 01:00 Безсрамници
- 02:00 Преди обед
- 04:00 Папараци
- 05:00 Времето лети
- 06:00 Лице в лице
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Тайните на времето
- 15:30 Светлината на моя живот
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Бинго милиони
- 18:05 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Завръщане
- 21:30 Столичани в повече
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Долен клас
- 02:00 Напълно непознати
- 03:00 Шоуто на Дафи Дък
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Домашен арест
- 06:00 Модерно семейство
- 07:00 Напълно непознати
- 08:00 Шоуто на Дафи Дък
- 09:00 Комиците
- 10:00 Какавида 2: Завръщането
- 12:00 Всички обичат Реймънд
- 13:00 Домашен арест
- 14:00 Различно еднакви
- 14:30 Ало, ало
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Столичани в повече
- 18:00 Домашен арест
- 19:00 Различно еднакви
- 19:30 Всички обичат Реймънд
- 20:30 Новите съседи
- 22:00 Ало, ало
- 23:00 Всички обичат Реймънд
- 00:01 УЕФА Лига Европа – студио
- 00:30 УЕФА Лига Европа – обзорно предаване
- 01:00 Хищникът 2
- 06:00 Капитан Планета
- 06:45 Капитан Планета
- 08:00 Под наблюдение
- 09:00 Експериментът
- 10:00 Извън играта
- 11:00 Стрелата
- 12:00 Революция
- 13:00 УЕФА Шампионска Лига - Жребий
- 13:30 Супермен и батман – Обществени врагове
- 15:00 Ренегат
- 16:00 Извън играта
- 17:00 Експериментът
- 18:00 Под наблюдение
- 19:00 Революция
- 20:00 Последователите
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Час Пик 3
- 23:45 Хищникът 2
- 00:01 Незабравима
- 01:00 Ангели и пазители
- 02:30 Географски ширини
- 06:00 Цветовете на любовта
- 07:30 Незабравима
- 08:30 Ангели пазители
- 10:00 Огледален свят
- 11:00 Незабравима
- 12:00 Къде е Маги?
- 14:00 Малки сладки лъжкини
- 15:00 Шоуто на Слави
- 16:00 България търси талант
- 19:00 Д-р Зоуи Харт
- 20:00 Необходима грубост
- 21:00 Малки сладки лъжкини
- 22:00 Къде е Маги?
- 23:00 Огледален свят
- 00:01 Италия, Серия А: Милан - Дженоа
- 02:00 Италия, Серия А: Палермо - Торино
- 04:00 Италия, Серия А: Ювентус – Фиорентина
- 06:00 Италия, Серия А: Сасуоло - Рома
- 08:00 Италия, Серия А: Милан - Дженоа
- 10:00 Италия, Серия А: Палермо - Торино
- 12:00 Италия, Серия А: Ювентус - Фиорентина
- 12:40 УЕФА Лига Европа: Наполи - Волфсбург
- 15:00 УЕФА Лига Европа: Днипро - Брюж
- 17:00 УЕФА Лига Европа: Фиорентина - Динамо Киев
- 19:00 Италия, Серия А - обзор
- 19:00 Италия, Серия А - преди кръга
- 19:30 Италия, Серия А - преди кръга
- 20:00 Екстремни спортове
- 21:30 Светът на спорта
- 22:00 Италия, Серия А - преди кръга
- 22:30 УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
- 23:00 WWE Първична сила
- 23:55 Бинго милиони