- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:30 Свободни стаи 2: Началото
- 03:00 Селяндури в Бевърли Хилс
- 04:30 Мармалад
- 06:00 Новите приключения на Капитан Планета
- 07:00 Изследователи
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Аламинут
- 13:00 Дънстън сам в хотела
- 15:00 Бангкок - традиция, култура, разнообразие
- 16:00 Истински истории
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Нийд фор спийд: Жажда за скорост
- 22:30 Папараци
- 23:30 Джобс
- 01:00 Първична сила
- 02:00 Приятели
- 03:00 Семейство Флинтстоун
- 04:00 Различно еднакви
- 05:00 Барът
- 06:00 Барът
- 07:00 Различно еднакви
- 08:00 Семейство Флинтстоун
- 09:00 Клуб Веселие
- 10:00 Грозната истина
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Приятели
- 17:00 Всички обичат Реймънд
- 19:30 Клуб Веселие
- 20:30 Имало едно време: История за Пепеляшка
- 22:30 Всички обичат Реймънд
- 00:01 В обувките на Сатаната
- 01:00 Червени пясъци
- 02:30 Супер коли
- 03:00 Ренегат
- 05:00 Новите приключения на Капитан Планета
- 08:00 Ренегат
- 10:00 Специалистът
- 12:00 Небесно царство
- 15:00 Стрелата
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Жилет световен спорт
- 18:00 4x4 списание
- 19:00 Дървото на Джошуа
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:30 Италианска серия А TIM – студио
- 21:45 Италианска Серия А TIM: Рома – Сампдория
- 23:45 Италианска серия А TIM – студио
- 00:01 Ринг 24
- 00:30 Италия, Серия А TIM: Болоня - Фиорентина
- 02:20 Италия, Серия А TIM: Дженоа - Лацио
- 04:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 09:50 Италия, Серия А TIM: Дженоа - Лацио
- 11:40 Италия, Серия А TIM: Болоня - Фиорентина
- 13:30 ПРЯКО: Италия, Серия А TIM: Верона - Интер
- 15:30 Лотария България
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А TIM: Фрозиноне - Ювентус
- 18:00 Жилет световен спорт
- 18:30 Екстремни спортове
- 20:30 Ринг 24
- 21:00 Екстремни спортове
- 22:00 Бойна вечер: Bellator
- 23:40 WWE: Първична сила