- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Революция
- 01:00 Комиците
- 02:00 Преди обед
- 03:50 bTV Новините
- 04:30 Светлината на моя живот
- 06:00 Лице в лице
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Тайните на времето
- 14:30 Земя на честта
- 15:30 Светлината на моя живот
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Мама готви по-добре
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Част от мен
- 21:30 Българи на три морета
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Най-добрият филм 2
- 02:00 Кое е това момиче
- 02:30 Без пукната пара
- 03:00 Шоуто на шантавите рисунки
- 04:00 Кое е това момиче
- 04:30 Семейство Флинстоун
- 02:30 Без пукната пара
- 06:00 Семейство Флинстоун
- 07:30 Старчета разбойници с Бети Уайт
- 08:00 Шоуто на шантавите рисунки
- 09:00 Шоуто на Слави
- 10:00 Мафиоти
- 12:00 По средата
- 13:00 Семейство Флинстоун
- 14:00 Моето семейство
- 14:30 Стажанти
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Столичани в повече
- 18:00 Семейство Флинстоун
- 19:00 Моето семейство
- 19:30 По средата
- 20:30 Новите съседи
- 22:30 Стажанти
- 23:00 Кое е това момиче
- 23:30 Без пукната пара
- 01:30 Безсрамници
- 03:00 Революция Z
- 04:00 Вътрешна сигурност
- 06:00 Специални клиенти
- 07:00 Революция Z
- 08:00 Докосване
- 09:00 Вътрешна сигурност
- 10:15 Кутията
- 12:45 Специални клиенти
- 13:45 Докосване
- 14:45 Вътрешна сигурност
- 15:45 Скаут по неволя
- 17:45 Сблъсъци
- 20:00 Революция Z
- 21:00 Срок за влюбване
- 23:15 Където бродят дивите неща
- 00:15 Библиотекарите
- 01:00 Лонгмайър
- 02:00 Тежки престъпления
- 03:00 Седем часа разлика
- 05:00 Капитан Планета
- 06:00 Костенурките нинджа
- 08:00 Готъм
- 09:00 Библиотекарите
- 10:00 Експериментът
- 11:00 Тежки престъпления
- 12:00 Под наблюдение
- 13:00 Нинджа 2: Пътят на отмъщението
- 15:00 Праведен
- 16:00 Експериментът
- 17:00 Под наблюдение
- 18:00 Тежки престъпления
- 19:00 Библиотекарите
- 20:00 Готъм
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:30 УЕФА Лига Европа – студио
- 22:00 УЕФА Лига Европа: Севиля – Шахтьор Донецк - полуфинал
- 00:01 Хоуп Спрингс
- 01:00 Д-р Зоуи Харт
- 06:00 Цветовете на любовта
- 06:30 Цветовете на любовта
- 07:00 Кварталът на богатите
- 08:30 Незабравима
- 09:30 Север Юг
- 11:00 Кварталът на богатите
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Земя на бунтовници
- 14:30 Мама готви по-добре
- 15:30 MasterChef
- 16:30 Мармалад
- 18:30 Необходима грубост
- 19:30 Д-р Зоуи Харт
- 20:30 Земя на бунтовници
- 21:30 Север Юг
- 23:00 Светлината на моя живот
- 00:01 УЕФА Шампионска лига: Реал М - Манчестър Сити
- 02:00 Италия, Серия А TIM: Дженоа - Рома
- 04:00 Италия, Серия А TIM: Наполи - Аталанта
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Италия, Серия А TIM: Лацио - Интер
- 10:00 УЕФА Шампионска лига: Реал М - Манчестър Сити
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Атлетико М
- 14:00 Зона спорт
- 15:00 Жилет световен спорт
- 15:30 Италия, Серия А - обзор
- 16:00 УЕФА Шампионска лига: Реал М - Манчестър Сити
- 18:00 УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Атлетико М
- 20:00 Екстремни спортове
- 20:30 Ринг 24
- 21:00 Италия, Серия А - обзор
- 21:30 Екстремни спортове
- 22:00 Екстремни спортове