- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Революция
- 01:00 Комиците
- 02:00 Преди обед
- 03:50 bTV Новините
- 04:30 Чужденецът
- 06:00 Капитан Планета
- 06:30 Агрофорум
- 07:00 Дивата муха
- 07:30 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Аламинут
- 13:00 Джон Тъкър трябва да умре
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Лотария България
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 10 000 пр. н. е.
- 22:00 Комиците
- 23:00 Аз съм легенда
- 00:01 Бракувани
- 02:00 Кое е това момиче
- 02:30 Без пукната пара
- 03:00 Шоуто на шантавите рисунки
- 04:00 Кое е това момиче
- 04:30 Семейство Флинстоун
- 06:00 Семейство Флинстоун
- 07:00 Слънчева Филаделфия
- 08:00 Шоуто на шантавите рисунки
- 09:00 Клуб Веселие
- 10:00 Свекървище
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Семейство Флинстоун
- 17:30 Стажанти
- 19:30 Столичани в повече
- 20:30 Пингвините на Мистър Попър
- 22:30 Столичани в повече
- 23:30 Стажанти
- 00:01 Готъм
- 01:00 Библиотекарите
- 01:45 Тежки престъпления
- 02:30 Пета предавка
- 03:15 Гробницата на дракона
- 05:00 Капитан Планета
- 06:00 Електрошок
- 08:00 Истинско правосъдие
- 11:00 Ерагон
- 13:00 Десперадо
- 15:00 Готъм
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 19:00 Dragonball: Еволюция
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:30 Италианска серия А - студио
- 21:45 Италианска серия А – футболен мач
- 23:45 Италианска серия А - студио
- 00:01 Ринг 24
- 00:30 Италия, Серия А TIM: Лацио - Интер
- 02:20 Италия, Серия А TIM: Наполи - Аталанта
- 04:00 Италия, Серия А TIM: Дженоа - Рома
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Канадска борба - Държавно първенство
- 10:00 Екстремни спортове
- 14:00 УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Атлетико М
- 16:00 УЕФА Шампионска лига: Реал М - Манчестър Сити
- 18:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 18:30 Италия, Серия А TIM - преди кръга
- 19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А TIM: Интер - Емполи
- 21:00 Ринг 24
- 21:30 Италия, Серия А TIM
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А TIM: Болоня - Милан
- 23:40 Лотария България