- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Извън играта
- 01:00 Комиците
- 02:00 Преди обед
- 03:50 bTV Новините
- 04:30 Светлината на моя живот
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 06:30 Агрофорум
- 07:00 Дивата муха
- 07:30 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Аламинут
- 13:00 500 мига от любовта
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Лотария България
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Пътешествията на Гъливер
- 22:00 Комиците
- 23:00 Хроники
- 00:01 Да почувстваш Минесота
- 02:00 Кое е това момиче
- 02:30 Без пукната пара
- 03:00 Шоуто на шантавите рисунки
- 04:00 Кое е това момиче
- 04:30 Семейство Флинстоун
- 05:00 Клуб Веселие
- 06:00 Клуб Веселие
- 07:00 Партньори
- 08:00 Шоуто на шантавите рисунки
- 09:00 Клуб Веселие
- 10:00 Дяволът носи Прада
- 12:00 Новите съседи
- 14:00 Моето семейство
- 15:00 Семейство Флинстоун
- 17:30 Стажанти
- 18:30 Българи на три морета
- 19:30 Столичани в повече
- 20:30 Шпионски свалки
- 22:30 Столичани в повече
- 23:30 Семейство Флинтстоун
- 00:15 Последният кораб
- 01:15 Стрелата
- 02:15 Тежки престъпления
- 03:00 На крачка от небето
- 05:00 Национален парк Гранд Каньон
- 06:00 Капитан Планета
- 07:45 Истинско правосъдие
- 10:45 Смъртоносно оръжие 3
- 13:00 Мобилна връзка
- 15:00 Последният кораб
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 18:30 Чистилището
- 20:30 УЕФА Шампионска лига – Студио
- 21:45 УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид – Атлетико Мадрид - финал
- 00:01 Къде е Маги?
- 01:00 Д-р Зоуи Харт
- 06:00 Светлината на моя живот
- 07:00 Кварталът на богатите
- 08:30 Незабравима
- 10:00 Тайните на времето
- 13:00 Екатерина Велика
- 14:00 Светлината на моя живот
- 15:00 Д-р Зоуи Харт
- 16:30 Топ модели
- 17:00 MasterChef
- 20:00 Папараци
- 21:00 Истински истории 2015
- 22:00 Огледален свят
- 00:01 Ринг 24
- 00:30 Европейско първенство по канадска борба, Румъния
- 02:30 Испания, Купа на Краля, финал: Барселона - Севиля
- 04:10 Купа на Италия, финал: Милан - Ювентус
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 08:30 УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Реал М
- 10:30 УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Байерн М
- 12:30 УЕФА Шампионска лига: Реал М - Манчестър Сити
- 14:30 Европейско първенство по канадска борба, Румъния /п/
- 16:30 ПРЯКО: Европейско първенство по канадска борба, Румъния
- 18:30 УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Атлетико М
- 20:30 Ринг 24
- 21:00 Спортът от първо лице - седмичен спортен обзор
- 21:30 Екстремни спортове
- 22:00 Бойна вечер: Bellator
- 23:40 Лотария България