- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Извън играта
- 01:00 Земя на честта
- 02:00 Преди обед
- 03:50 bTV Новините
- 04:30 Светлината на моя живот
- 05:30 Тайните на времето
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Север Юг
- 14:30 Сияйна луна
- 15:30 Светлината на моя живот
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Част от мен
- 21:30 MasterChef
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Нашата семейна сватба
- 02:00 Кое е това момиче
- 02:30 Без пукната пара
- 03:00 Да отгледаш Хоуп
- 04:00 Кое е това момиче
- 04:30 Семейство Флинстоун
- 05:00 Клуб Веселие
- 06:00 Клуб Веселие
- 07:00 По средата
- 08:00 Да отгледаш Хоуп
- 09:00 Комиците
- 10:00 Ваканционни изцепки
- 12:00 По средата
- 13:00 Семейство Флинстоун
- 13:30 Семейство Флинстоун
- 14:00 Моето семейство
- 14:30 Стажанти
- 15:00 Новите съседи
- 17:00 Аламинут: Добре дошли в България
- 18:00 Семейство Флинстоун
- 19:00 Моето семейство
- 19:30 По средата
- 20:30 Новите съседи
- 22:30 Стажанти
- 23:00 Кое е това момиче
- 23:30 Без пукната пара
- 01:30 Безсрамници
- 03:00 Престъпления от класа
- 06:00 Дневниците на вампира
- 08:00 Престъпления от класа
- 09:00 Специални клиенти
- 10:15 Дневникът на един дръндьо: Родрик командори
- 12:30 Дневниците на вампира
- 14:30 Специални клиенти
- 15:30 Обирът на девицата
- 17:45 Нощна пратка
- 20:00 Престъпления от класа
- 21:00 Верижна реакция
- 23:15 Саманта Дарко
- 00:01 Последният кораб
- 01:30 Стрелата
- 02:15 Тежки престъпления
- 03:00 На крачка от небето
- 04:00 Под наблюдение
- 05:00 Национален парк Йелоустоун
- 06:00 Легионът на супергероите
- 08:00 Последният кораб
- 09:00 Култ
- 10:00 Ренегат
- 11:00 Тежки престъпления
- 12:00 Под наблюдение
- 13:00 Смъртоносно оръжие 3
- 15:30 Пета предавка
- 16:00 Ренегат
- 17:00 Под наблюдение
- 18:00 Тежки престъпления
- 19:00 Стрелата
- 20:00 Последният кораб
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 22:00 Старо момче
- 00:01 Къде е Маги?
- 01:00 Д-р Зоуи Харт
- 06:00 Светлината на моя живот
- 06:30 Цветовете на любовта
- 07:30 Кварталът на богатите
- 08:30 Незабравима
- 10:30 Кварталът на богатите
- 12:00 Светлината на моя живот
- 13:00 Изборът на Лара
- 14:30 Земя на честта
- 15:30 MasterChef
- 17:30 Търси се...
- 18:30 Парк Авеню 666
- 19:30 Д-р Зоуи Харт
- 20:30 От обич
- 21:30 Север Юг
- 23:00 Светлината на моя живот
- 00:01 Зона спорт
- 01:00 Италия, Серия А: Милан - Карпи
- 01:30 Италия, Серия А: Милан - Карпи
- 03:00 Италия, Серия А: Палермо - Аталанта
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Зона спорт
- 11:00 Италия, Серия А: Верона - Милан
- 13:00 Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
- 15:00 Италия, Серия А: Рома - Наполи
- 17:00 Зона спорт
- 18:00 Екстремни спортове
- 18:30 Спортът от първо лице - седмичен обзор
- 19:00 Мобил 1
- 19:30 Италия, Серия А - обзор
- 20:30 Конен спорт
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:30 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 22:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 22:30 Конен спорт
- 23:00 Бойна вечер: Bellator
- 23:30 Екстремни спортове