- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:30 Дарбата
- 03:20 Стари джинси
- 05:30 Аламинут
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 07:00 Стъпка по стъпка
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Мисис Даутфайър
- 15:00 Смотаняци
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Връзки
- 22:00 Папараци
- 23:00 Кураж под огъня
- 00:01 Семейство Флинстоун
- 01:00 Световна федерация по кеч: Първична сила
- 02:00 Такеши Касъл
- 03:00 Различно еднакви
- 04:00 Барът
- 04:30 Барът
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 Барът
- 08:00 Различно еднакви
- 09:00 Такеши Касъл
- 10:00 Марли и аз: Началотo
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Двама мъже и половинa
- 17:30 Стажанти
- 19:30 Такеши Касъл
- 20:30 Някой като теб
- 22:30 Домашен арест
- 23:30 Двама мъже и половина
- 00:15 Наемна убийца
- 02:00 Пета предавка
- 02:30 ИРИС
- 05:00 Новите приключения на Капитан Планета
- 08:00 ИРИС
- 11:00 Гробницата на дракона
- 12:45 Вън от пещта
- 15:00 Кости
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 19:00 Умирай трудно 2
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Стормагедон
- 23:45 Имигранти
- 00:01 Папараци
- 01:00 Цветовете на любовта
- 01:50 Тайните на времето
- 06:00 Светлината на моя живот
- 06:30 Светлината на моя живот
- 09:00 Истински истории 2015
- 09:30 Цветовете на любовта
- 10:00 Тайните на времето
- 13:00 Нишките на съдбата
- 14:00 Далас
- 15:00 Малки сладки лъжкини
- 17:00 Далас
- 18:00 Фермата
- 20:00 COOL...T
- 21:00 Истински истории
- 22:00 Изкушение
- 00:30 Бойна вечер: Bellator
- 02:00 Бойна вечер: Bellator
- 04:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:10 УЕФА Шампионска лига: Арсенал - Байерн М
- 10:10 УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Севиля
- 12:30 Лотария България
- 13:30 Канадска борба - Балканска лига
- 14:30 УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Борусия М
- 16:30 УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Реал Мадрид
- 18:30 УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Манчестър Юн
- 21:00 Екстремни спортове
- 21:30 Спортът от първо лице - седмичен спортен обзор
- 22:00 Бойна вечер: M-1 Challenge
- 23:40 WWE: Първична сила