- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Никита: Отмъщението
- 01:00 Земя на честта
- 02:00 Преди обед
- 03:50 bTV Новините
- 04:30 Светлината на моя живот
- 05:30 Земя на честта
- 06:30 Мястото.BG
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Север Юг
- 14:30 Сияйна луна
- 15:30 Светлината на моя живот
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Домашен арест
- 18:00 Мама готви по-добре
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Кварталът на богатите
- 21:30 Страсти в Тоскана
- 22:30 Мъртва точка
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Момиче за един сезон
- 02:00 Модерно семейство
- 03:00 Без пукната пара
- 04:00 Стъпка по стъпка
- 05:00 Модерно семейство
- 06:00 Модерно семейство
- 07:00 Напълно непознати
- 08:00 Без пукната пара
- 09:00 Комиците
- 10:00 Уморените лъвове
- 12:00 Стъпка по стъпка
- 13:00 Колеж Грийндейл
- 14:00 Не вярвай на кучката от апартамент 23
- 14:30 Столичани в повече
- 15:30 Щурите съседи
- 17:00 Домашен арест
- 18:00 „Колеж Грийндейл” –сериал, сезон 4
- 19:00 Не вярвай на кучката от апартамент 23
- 19:30 Напълно непознати
- 20:30 Щурите съседи
- 22:00 Столичани в повече
- 23:00 Стъпка по стъпка
- 01:00 Безсрамници
- 02:30 Дневниците на вампира
- 06:00 Убийството
- 07:00 Изгубена
- 08:30 Незабравимо
- 09:45 Шоуто започва
- 10:15 Между два живота
- 12:00 Убийството
- 13:30 Изгубени
- 14:30 Незабравимо 4
- 15:30 Къща на сенките
- 18:00 Улични танци: Да разтърсим света
- 20:00 Дневниците на вампира
- 21:00 Дяволът носи Прада
- 23:15 Тенекиена купа
- 00:01 Стоте
- 01:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 02:00 Лонгмайър
- 04:00 Стоте
- 05:15 Менталист: Крадецът на мисли
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 08:00 Кости
- 09:00 Стоте
- 10:00 Истинско правосъдие
- 11:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 12:00 Лонгмайър
- 13:00 Лудия Макс 2
- 15:00 Тежки престъпления
- 16:00 Истинско правосъдие
- 17:00 Лонгмайър
- 18:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 19:00 Стоте
- 20:00 Кости
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 22:00 Танго и Кеш
- 00:30 Изабел Кастилска
- 01:00 Далас
- 06:00 Цветовете на любовта
- 07:00 Една любовна история
- 08:30 Незабравима
- 10:30 Една любовна история
- 12:00 Светлината на моя живот
- 13:00 Изборът на Лара
- 14:30 Земя на честта
- 15:30 Фермата
- 18:30 Малки сладки лъжкини
- 19:30 Далас
- 20:30 От обич
- 21:30 С Русия в сърцето
- 23:00 Светлината на моя живот
- 02:00 Италия, Серия А: Ювентус - Фиорентина
- 04:00 Италия, Серия А: Милан - Торино
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Ювентус - Фиорентина
- 12:00 Италия, Серия А: Фиорентина - Киево
- 14:00 Италия, Серия А: Интер - Палермо
- 16:00 Италия, Серия А: Наполи - Милан
- 18:00 Италия, Серия А: Лацио - Ювентус
- 20:00 Италия, Серия А - обзор
- 20:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:30 Мобил 1
- 22:00 Спортът от първо лице
- 22:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 23:00 WWE: Първична сила