- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Никита: Отмъщението
- 01:00 Земя на честта
- 02:00 Преди обед
- 03:50 bTV Новините
- 04:20 COOL...T
- 05:10 Земя на честта
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 06:30 Мястото.BG
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Концерт "Бургас и морето"
- 14:30 Истински истории
- 15:30 Живи легенди
- 17:30 Домашен арест
- 18:00 Мама готви по-добре
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Звезди пеят за България
- 22:30 Мъртва точка
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Артър
- 02:00 Клуб Веселие
- 03:00 Без пукната пара
- 04:00 Стъпка по стъпкa
- 05:00 Клуб Веселие
- 06:00 Клуб Веселие
- 07:00 Напълно непознати
- 08:00 Без пукната пара
- 09:00 Комиците
- 10:00 Оглупели от любов
- 12:00 Стъпка по стъпка
- 13:00 Колеж Грийндейл
- 14:00 Напълно непознати
- 14:30 Столичани в повече
- 15:30 Щурите съседи
- 17:00 Аламинут 2014: Ново поколение
- 18:00 Колеж Грийндейл
- 19:00 Напълно непознати
- 20:00 Щурите съседи
- 21:30 Столичани в повече
- 22:00 Столичани в повече
- 22:30 Стъпка по стъпка
- 23:30 Шегаджи
- 02:45 Безсрамници
- 03:34 Дневниците на вампира
- 06:00 Убийството
- 07:30 Изгубена
- 08:30 Незабравимо 4
- 09:45 Всички мои познати
- 12:15 Убийството
- 13:45 Изгубена
- 14:45 Къща от карти
- 15:45 Изклуството да се скатаваш
- 17:45 Дяволът носи Прада
- 20:00 Дневниците на вампира
- 21:00 Най-бързият мотор
- 23:30 Последният път
- 00:01 Луцифер
- 01:00 Стоте
- 02:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 03:00 Лонгмайър
- 04:00 Стоте
- 05:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 08:00 Мъртва точка
- 09:00 Стоте
- 10:00 Истинско правосъдие
- 11:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 12:00 Лонгмайър
- 13:00 Мъглите на Авалон
- 15:00 Тежки престъпления
- 16:00 Истинско правосъдие
- 17:00 Лонгмайър
- 18:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 19:00 Стоте
- 20:00 Луцифер
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 22:00 Библиотекарят 3: Проклятието на Бокалът на Юда
- 00:01 Изабел Кастилска
- 01:00 Далас
- 06:00 Цветовете на любовта
- 07:00 Една любовна история
- 08:30 Незабравима
- 10:30 Една любовна история
- 12:00 Светлината на моя живот
- 13:00 Изборът на Лара
- 14:30 Земя на честта
- 15:30 Фермата
- 17:00 Какво ядем
- 17:30 Miss & Mr. Grand Sea Universe 2016
- 18:30 Малки сладки лъжкини
- 19:30 Далас
- 20:30 От обич
- 21:30 С Русия в сърцето
- 23:00 Светлината на моя живот
- 02:00 Италия, Серия А: Рома - Удинезе
- 04:00 Италия, Серия А: Ювентус - Фиорентина
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Каляри - Рома
- 12:00 Италия, Серия А: Лацио - Ювентус
- 14:00 Италия, Серия А: Наполи - Милан
- 16:00 Италия, Серия А: Фиорентина - Киево
- 18:00 Италия, Серия А: Интер - Палермо
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 20:30 Спортът от първо лице
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:30 Мобил 1
- 22:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 22:45 Бойна вечер: Glory