- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Стрелата
- 01:00 Последователите
- 02:00 Север Юг
- 03:00 Преди обед
- 04:50 Незабравима
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кунг-фу панда – легенди за страхотния боец
- 07:00 Стъпка по стъпка
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Аламинут
- 13:00 Разплатата
- 15:00 Мармалад
- 17:00 Карбовски: Втори план
- 18:00 Лотария България
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Корумпиран град
- 22:00 Планетата на маймуните
- 00:01 Гарфийлд
- 02:00 Напълно непознати
- 03:00 Стажанти
- 04:00 Кухня
- 05:00 Кое е това момиче
- 06:00 Напълно непознати
- 07:00 Майк и Моли
- 08:00 Офисът
- 09:00 Загадката на Лора
- 10:00 Булката беглец
- 12:00 Моите мили съседи
- 15:00 Двама мъже и половинa
- 17:30 Столичани в повече
- 19:30 Загадката на Лора
- 20:30 Мечето Йоги
- 22:30 Домашен арест
- 23:30 Двама мъже и половина
- 00:45 Последователите
- 01:45 Под наблюдение
- 02:45 Супер коли
- 03:15 Извън играта
- 04:15 Кости
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 08:00 Кости
- 11:00 Ангел на смъртта
- 12:30 Реликвите на смъртните: Град от кости
- 15:00 Стрелата
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Auto Motor Show
- 19:00 Първият удар на Джеки Чан
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Добро момче
- 23:45 Хищници
- 00:30 Далас
- 01:30 Малки сладки лъжкини
- 06:00 Светлината на моя живот
- 06:30 Дамата с воала
- 07:30 Светлината на моя живот
- 10:00 Тайните на времето
- 13:00 Къде е Маги?
- 14:00 Дамата с воала
- 15:00 ТВ пазар
- 16:00 Фермата
- 19:00 Земя на бунтовници
- 20:00 Папараци
- 21:00 Дамата с воала
- 22:00 Една любовна история
- 23:30 Папараци
- 00:30 Бойна вечер: Bellator
- 04:00 Италия, Серия А: Наполи - Рома
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 09:00 УЕФА Шампионска лига: Олимпик Лион - Ювентус
- 11:00 УЕФА Шампионска лига: Байерн М - ПСВ Айндховен
- 13:00 УЕФА Шампионска лига: Легия Варшава - Реал Мадрид
- 15:00 УЕФА Шампионска лига: Барселона - Манчестър Сити
- 17:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 17:30 Жилет световен спорт
- 18:00 Канадска борба, Международен турнир Селановци 2016
- 18:30 Италия, Серия А - преди кръга
- 19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория - Дженоа
- 19:30 Конен спорт
- 20:30 Ветроходство
- 21:00 Спортът от първо лице
- 21:30 Италия, Серия А
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Ювентус
- 23:40 Бинго милиони - тв лотария
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Столичани в повече
- 15:10 Мармалад
- 17:00 Карбовски: Втори план
- 18:00 Ауто Мотор Шоу
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Комиците
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите