- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Казвам се Кхан
- 02:50 Мармалад
- 04:20 Карбовски: Втори план
- 05:20 COOL...T
- 06:00 Костенурките нинджа
- 07:00 Кое е това момиче
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 13:00 Амелия
- 14:30 Аламинут: Добре дошли в България
- 15:00 Седем часа разлика
- 16:00 Космос
- 17:00 120 минути
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Гласът на България
- 21:30 Папараци
- 22:30 Враг номер едно
- 02:00 Барът
- 03:00 Не вярвай на кучката от апартамент 23
- 04:00 Майк и Моли
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 Барът
- 08:00 Не вярвай на кучката от апартамент 23
- 09:00 Майк и Моли
- 10:00 Феята на зъбките
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Моето семейство
- 17:30 Кухня
- 18:30 Столичани в повече
- 19:30 Майк и Моли
- 20:30 Нощ в музея: Тайната на гробницата
- 22:30 Слънчева Филаделфия
- 23:30 Моето семейство
- 01:45 Ние сме баща ти
- 03:45 Убийството
- 06:00 Като на кино
- 07:15 Приятели с деца
- 09:30 Ледена епоха 4: Континентален дрейф
- 11:00 Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Морето на чудовищата
- 13:30 Транс
- 15:45 Денят на независимостта
- 18:45 Златна възможност
- 21:00 Sucker Punch: Измислен свят
- 23:15 Необходимата смърт на Чарли Кънтримен
- 01:45 Извън играта
- 03:30 Пета предавка
- 04:00 Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири
- 06:00 Легендата за Кора
- 08:00 Извън играта
- 11:00 Пета предавка
- 11:30 Зодиак: знаци на апокалипсиса
- 13:15 Първият удар на Джеки Чан
- 15:00 Супергърл
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 19:00 Гневът на титаните
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Първородно
- 23:45 Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири
- 00:30 Изборът на Лара
- 01:50 Тайните на времето
- 05:00 Търси се...
- 06:00 Бог да ни е на помощ
- 07:30 Светлината на моя живот
- 10:00 Тайните на времето
- 12:00 Не ме оставяй
- 15:00 ТВ Пазар
- 16:00 MasterChef
- 17:30 Бригада нов дом
- 18:30 Бог да ни е на помощ
- 20:00 COOL...T
- 21:00 С Русия в сърцето
- 22:30 Камелот
- 23:30 Изборът на Лара
- 03:00 Италия, Серия А: Торино - Сампдория
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Мобил 1
- 08:30 Канадска борба, Белоградчик
- 09:30 Италия, Серия А: Торино - Сампдория
- 11:30 Италия, Серия А: Аталанта - Ювентус
- 13:30 ПРЯКО: Италия, Серия А: Рома - Лацио
- 15:30 УЕФА Лига Европа- магазинно предаване
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Кротоне - Милан
- 18:00 Екстремни спортове
- 19:00 Жилет световен спорт
- 19:30 Мобил 1
- 20:00 Спортът от първо лице
- 20:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:00 УЕФА Лига Европа- магазинно предаване
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Наполи
- 23:40 Италия, Серия А: Рома - Лацио
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Папараци
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Стъклен дом
- 14:20 Столичани в повече
- 16:00 Комиците и приятели
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Стъклен дом
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Папараци
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите