- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Закотвени
- 01:30 Веществени доказателства
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Опасни улици
- 05:30 Аламинут
- 06:00 Смърфовете
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Градско момиче
- 15:00 Италианската булка
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Опасни улици
- 17:55 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Великолепният век: Кьосем
- 21:30 Любов и вендета
- 22:30 Хотел Елеон
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Анализирай това
- 02:00 Барът
- 03:00 Предградие
- 04:00 Клуб „Веселие"
- 05:00 Учителката по френски
- 06:00 Майк и Моли
- 07:00 По средата
- 08:00 Предградие
- 09:00 Комиците
- 10:00 Анализирай онова
- 12:00 Стъпка по стъпка
- 13:30 Клуб „Веселие"
- 14:30 Бруклин 99
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Българи на три морета
- 18:00 Клуб „Веселие"
- 19:00 По средата
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 Бруклин 99
- 22:30 Стъпка по стъпка
- 00:15 Мастилено сърце
- 02:15 Революция Z
- 04:15 Престъпления от класа
- 06:00 Революция Z
- 08:15 Странният случай с Бенджамин Бътън
- 11:45 Революция Z
- 13:45 Престъпления от класа
- 14:45 Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Морето на чудовищата
- 16:45 Елхички 3
- 19:00 Мастилено сърце
- 21:00 Сблъсъкът на титаните
- 23:00 Скитница
- 00:01 Стрелата
- 01:00 Супергърл
- 02:00 Кости
- 03:00 Тежки престъпления
- 04:00 Готъм
- 05:00 Извън играта
- 06:00 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
- 08:00 Стрелата
- 09:00 Извън играта
- 10:00 Водата: Езерото на живота
- 11:00 Готъм
- 12:00 Тежки престъпления
- 13:00 Херкулес и огненият кръг
- 15:00 Кости
- 16:00 Извън играта
- 17:00 Тежки престъпления
- 18:00 Готъм
- 19:00 Супергърл
- 20:00 Стрелата
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 22:00 Превъзходството на Борн
- 01:30 Сияйна луна
- 02:20 Изборът на Лара
- 03:45 Тайните на времето
- 04:20 Сияйна луна
- 05:00 Шоуто на доктор Оз
- 06:00 Мама готви по-добре
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 От обич
- 09:00 Земя на честта
- 10:00 Бог да ни е на помощ
- 11:30 Част от мен
- 13:00 Светлината на моя живот
- 14:00 Сияйна луна
- 14:30 ТВ Пазар
- 16:00 Шоуто на доктор Оз
- 17:00 Топ модели
- 18:00 От обич
- 19:00 Земя на честта
- 20:00 Бог да ни е на помощ
- 21:00 Част от мен
- 22:30 Светлината на моя живот
- 23:30 Тайните на времето
- 01:30 Италия, Серия А: Аталанта - Рома
- 03:20 Италия, Серия А: Верона - Наполи
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Аталанта - Рома
- 12:00 Италия, Серия А: Ювентус - Каляри
- 14:00 Италия, Серия А: Верона - Наполи
- 16:00 Италия, Серия А: Кротоне - Милан
- 18:00 Италия, Серия А: Интер - Фиорентина
- 20:00 Италия, Серия А - преди кръга
- 20:30 Жилет световен спорт
- 21:00 Мобил 1
- 21:30 Италия, Серия А - преди 1.кръга
- 22:00 Бойна вечер
- 23:40 Италия, Серия А: Интер - Фиорентина
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Играчи
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Столичани в повече
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Играчи
- 18:00 Фамилията
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Революция Z
- 20:50 Фамилията
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:50 bTV Новините