- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:00 Биячи
- 02:30 Нанси Дрю
- 04:30 Д-р Зоуи Харт
- 05:30 Домашен арест
- 06:00 Легендата за Кора
- 07:00 Д-р Зоуи Харт
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 13:00 Майор Пейн
- 15:00 Шрек Трети
- 17:00 120 минути
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Запознай ме с вашите
- 22:00 Маверик
- 02:00 Барът
- 03:00 Предградие
- 03:30 Предградие
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Барът
- 07:00 Слънчева Филаделфия
- 08:00 Предградие
- 09:00 Модерно семейство
- 10:00 Мордекай
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Приятели
- 17:30 Бруклин 99
- 18:30 Стъпка по стъпка
- 20:30 Сутрешен блок
- 22:30 Модерно семейство
- 23:30 Приятели
- 01:15 Странният случай с Бенджамин Бътън
- 04:30 Революция Z
- 06:00 Убийството
- 07:30 Виновна
- 09:15 Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол
- 11:00 Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Морето на чудовищата
- 13:00 Странният случай с Бенджамин Бътън
- 16:30 Гневът на титаните
- 18:30 Бързи и яростни 6
- 21:00 Кибритлии
- 23:15 Бездомници
- 00:30 Превъзходството на Борн
- 02:30 Стоте
- 04:30 Отрова за мишки
- 06:00 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
- 08:00 Стоте
- 10:30 Превъзходството на Борн
- 12:45 Шут в г*за 2
- 15:00 Истинско правосъдие
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 18:30 Огненият пръстен
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Пазители
- 23:45 Херкулес и огненият кръг
- 02:20 Тайните на времето
- 03:45 Друговремец
- 04:30 Яно и пилотът: Враждуващи племена
- 06:00 Дивият свят на Африка – сафари
- 07:00 Светлината на моя живот
- 09:30 Тайните на времето
- 12:30 Истински истории
- 14:30 ТВ Пазар
- 16:00 Яно и пилотът: Самотно решение
- 18:00 Истински истории
- 20:00 COOL...T
- 21:00 Милост
- 22:30 Друговремец
- 23:30 Изборът на Лара
- 01:30 Италия, Серия А: Дженоа - Ювентус
- 03:20 Италия, Серия А: Рома - Интер
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Дженоа - Ювентус
- 12:00 Италия, Серия А: Рома - Интер
- 14:00 Екстремни спортове
- 16:00 Ветроходство
- 18:00 Мобил 1
- 18:30 Екстремни спортове
- 19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Торино - Сасуоло
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Каляри
- 23:40 Италия, Серия А: Наполи - Аталанта
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Бригада нов дом
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 14:20 Столичани в повече
- 16:00 Бригада нов дом
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Домашен арест
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Бригада нов дом
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите