Пак отлагат ЦСКА - Етър, засега с час

Почистването на стадион "Българска армия" върви бавно

Доиграването на мача между ЦСКА и Етър Велико Търново ще се забави поне с един час. Вторите 45 минути от срещата, която бе прекратена в събота, трябваше да състоят в неделя от 17:30 часа.

Почистването на терена на стадион "Българска армия" се бави, а с това и първият съдийски сигнал. Двубоят ще продължи при абсолютно същите условия - Етър остана с човек по-малко в 13-ата минута, когато Георги Александров бе изгонен с директен червен картон. А резултатът е 0:0.

Ясно е също така, че Лудогорец и Славия няма да играят в неделя. Мачът трябваше да започне в 15:15 ч., а почистването на терена в Разград се оказа невъзможно заради близо 50-сантиметровата снежна покривка в Разград.

По регламент отлагането трябва да е 24 часа. В четвъртък обаче Лудогорец ще гостува на Спартак Търнава в Лигата на конференциите.

По-рано през деня беше отложен сблъсъкът ЦСКА 1948 - Арда. Той ще се състои на 14 декември, а в понеделник двата тима ще се срещнат в Арда в отложен двубой от третия кръг.

Една от малкото срещи, които ще започнат по програма, е Черно море - Крумовград от 17:45 ч. във Варна.