Два футболни дни по bTV Action с Купата на краля

Тази вечер Реал Мадрид и Селта се срещат в най-интересния четвъртфинал от турнира

Реал Сосиедад застава на пътя на Барселона към защитата на Купата на краля. Домакините в първата среща се намират в отлична форма и се готвят да продължат серията от два мача без загуба срещу каталунците. Реал Сосиедад – Барселона, четвъртък, 19 януари от 22:00 ч., с пряко излъчване от стадион „Сантяго Бернабеу”, Мадрид, по bTV Action.

От 20:15 ч., отново в испанската столица, но на друг стадион – Висенте Калдерон, започва друг двубой. Атлетико Мадрид е домакин на Ейбар, пряко по Ring.

Тази вечер Реал Мадрид и Селта се срещат в най-интересния четвъртфинал за Купата на краля. Отборът на Зинедин Зидан е големият фаворит, но гостите от Виго демонстрират сериозни амбиции в турнира. Срещата започва от 22:00 ч., пряко по bTV Action.

Два часа по-рано Алкоркон приема Депортиво Алавес, на живо по Ring.