.
Вход / Регистрация
Кечмания 26 на 23 април по bTV Comedy
60864448.jpg
Видяна: 5657
  • 04:40 120 минути
    06:30 Лице в лице
    07:00 Двама мъже и половина
    08:00 Тази събота и Тази неделя
    11:00 Търси се...
    12:00 bTV Новините
    12:30 Домашен арест
    13:00 Зловеща страст
    15:00 Сицилия – земя на огън и вода
    16:00 Истински истории
    17:00 120 минути
    19:00 bTV Новините
    19:30 bTV Репортерите
    20:00 Кухня в Париж
    22:00 Папараци
  • 04:00 Парченца живот
    05:00 Шоуто на Слави
    06:00 Клуб Веселие
    07:00 Дък Доджърс
    08:00 Семейство Флинстоун
    10:00 Годината без Дядо Коледа
    12:00 Клуб Веселие
    13:00 Семейство Флинстоун
    15:00 Столичани в повече
    17:00 Комиците
    18:00 Пенсионер на 35
    18:30 До смърт
    20:30 Полицейска академия 1
    22:30 Парченца живот
  • 02:30 Вътрешна сигурност
    06:00 Досиетата Х
    08:00 Филмите и звездите на 2014-та година
    09:30 Невидима зона
    12:00 Студио „Оскари” с водещ Стаси Кара
    13:15 87-ите годишни награди „Оскар": На червения килим - Номинираните
    14:30 87-ите годишни награди „Оскар"
    16:30 87-ите годишни награди „Оскар": На червения килим – Победителите
    17:00 Властелинът на пръстените: Завръщането на краля
    21:00 12 години в робство
  • 03:30 Опасни улици
    06:00 Приключенията на Джеки Чан
    07:00 Приключенията на Джеки Чан
    08:30 Експериментът
    11:30 Жив детонатор
    13:30 Италианска Серия А: Каляри – Верона
    15:30 Италианска Серия А – обзорно предаване
    16:00 Италианска Серия А: Сасуоло - Лацио
    18:00 Кралете на бягството
    19:00 Италианска Серия А: Интер – Фиорентина
    21:00 Френска Лига 1 – студио
    22:00 Френска Лига 1: Монако – ПСЖ
  • 03:00 Изпитание на любовта
    06:00 Освежи дома си с Деби Травис
    08:00 Шоуто на доктор Оз
    09:00 Изпитание на любовта
    12:00 С аромат на Свети Валентин
    14:00 Стъклен дом
    17:00 Изборът на Лара
    20:00 COOL...T
    21:00 Паднала от небето
  • 03:10 Италия, Серия А: Интер - Фиорентина
    06:00 Екстремни спортове
    06:30 Кърджали Офроуд Фест - репортаж
    07:00 УЕФА Шампионска Лига: Базел - Порто
    09:00 УЕФА Шампионска Лига: Шалке - Реал М
    11:00 УЕФА Шампионска Лига: Шахтьор Д - Байерн М
    13:00 УЕФА Шампионска Лига: ПСЖ - Челси
    15:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
    15:30 Бинго милиони - тв лотария
    16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Палермо - Емполи
    17:50 ПРЯКО: Волейбол: Италия, Серия А: Трея - Тренто
    20:00 Екстремни спортове
    21:00 Студио Италия, Серия А
    21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Торино - Наполи
0
Гласувай
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
Коментари
  • Най-старите отгоре
  • Най-новите отгоре
Вашият коментар: