„Аякс“ - „Челси“ и „Славия Прага“ - „Барселона“ в зрелищни сблъсъци в ефира на bTV Action

Мачовете от третия кръг в най-авторитетния европейски клубен турнир превземат всички bTV платформи на 23 октомври

Тази сряда, 23 октомври, пряко в ефира на bTV Action, RING, bTV Radio и онлайн платформата VOYO.BG ще бъдат излъчени интригуващи срещи от третия кръг на Шампионската лига.

Непосредствено преди вълнуващите битки, в 19.30 ч., започва специалното коментарно студио с водещ Валери Генов. Минути по-късно, зрителите на bTV Action ще станат свидетели как миналогодишният полуфиналист в надпреварата „Аякс“ посреща на „Йохан Кройф Арена“ носителя на трофея в Лига Европа „Челси“. Ще успеят ли момчетата на Ерик тен Хаг да опазят вратата на Андре Онана и да извоюват надмощие над „Челси“ или лондончаните ще поднесат изненада – развоя на срещата ще следи Даниел Хърлев. Паралелно, в 19:55 ч., по RING футболните запалянковци могат да се насладят на срещата между немския „Лайпциг“ и руския „Зенит“. Мачът е с коментатор - Георги Попвасилев.

По-късно, от 22:00ч., bTV Action ще излъчи мача между „Славия“ Прага и испанския гранд „Барселона“. Чешкият тим стартира участието си в турнира с изненадващо равенство 1:1 като гост на „Интер“, след което загуби у дома с 0:2 от „Борусия“ Дортмунд. Въпреки това, отборът имаше превес в почти всички статистически показатели. Ще стигнат ли обаче силите му срещу каталунския титан – зрителите ще научат от коментара на Явор Кръстев.  В същия час по RING Никола Кацаров ще следи двубоя между шампиона на Белгия – „Генк“ и втория отбор с най-много победи в историята на английския футбол – „Ливърпул“.

На  VOYO.BG от  22.00 ч. могат да бъдат проследени и мачовете:

• „Интер“ – „Борусия“ Дортмунд, с коментатор Борис Касабов
  • „Залцбург“ – „Наполи“, с коментатор Петър Мисов

И този път, безплатно на btvnovinite.bg, Champions TV обещава на потребителите 90-минутно живо предаване с най-важните моменти от всичките шест късни срещи от турнира – голове, картони, опасни положения, контузии, греди и др. Началото е в 21:55ч. с коментатор Ивайло Чилев.